Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o 3 dárkové vouchery od Asombroso v hodnotě 1500 Kč

Soutěžte o 3 dárkové vouchery od Asombroso v hodnotě 1500 Kč

6.4.2023 - redakce Babinet.cz

Den matek se u nás tradičně slaví vždy druhou květnovou neděli. Vzpomeňte si v tento den na svoji milovanou maminku a udělejte jí radost krásným, a navíc i praktickým dárkem od Asombroso. Zaručeně ji potěšíte a poděkujete jí tak za všechnu její nekonečnou lásku, péči a obětavost.

Asombroso Eau de Parfum for Woman

Dokonalý dárek ke Dni matek je také parfém Asombroso

Pod Osmanyho taktovkou rozehrávají svou symfonii také dámské vůně, ve kterých se každá žena cítí naprosto úžasně. Vybírat můžete z parfémů Asombroso The Dream Woman a Asombroso Eau de Parfum for Woman.

Asombroso The Dream Woman je sladká, ovocná a květinová vůně pro ženy, které si rády vychutnávají život s hravostí dítěte. V této navýsost ženské a euforické vůni najdete koktejl šťavnatých broskví a hrušek, rafinovaný černý rybíz, mimózu, omamný jasmín, zemitou pačuli i vanilku.

Asombroso Eau de Parfum for Woman je pak vůně lehce kořeněná a květinově dřevitá. Je to vůně pro silné a sebevědomé ženy, které jsou si vědomy své ženskosti a milují život. Tento parfém byl Osmanyho první, je inspirovaný silnými a kořeněnými vůněmi, které rády používají ženy na Kubě. V parfému ale tuto esenci přizpůsobil jemnějším Evropankám. Vůni vévodí mošus a santalové dřevo, romantické srdce vůně tvoří tóny jasmínu, konvalinky, šťavnaté mandarinky i bargamotu.

Slovo asombroso ve španělštině znamená úžasný… dechberoucí... „Všechny produkty Asombroso jsou navrženy tak, aby z „obyčejného“ používání produktů vykouzlily neobyčejný zážitek. A dají Vám čas. Čas, který věnujete sami sobě,“ říká sám autor značky Asombroso, světoznámý návrhář kubánského původu Osmany Laffita. Výrobky značky Asombroso jsou vyrobené v České republice. Vybírat můžete na webu www.asombroso.cz.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás vyhrají voucher v hodnotě 1.500 Kč na nákup zboží na Asombroso! 

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
B.Brázdilová -Kvasice, Valehrachová Jana - Podolí u Brna, Kubesová Irena - Semily

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Jarek9
11.4.2023 13:32

Hezký dárek pro maminku.

babača
13.4.2023 12:18

dcera bude mít narozeniny , to by bylo radosti....

ozon
16.4.2023 15:20

Babača - co kdyby jste jí ho koupila ?

babača
21.4.2023 17:52

ozon a co je ti do toho , soutěž a nestarej se....

ozon
30.4.2023 17:53

Babača potrefená husa?

babača
1.5.2023 13:18

ozon......jdi do háje

ozon
17.5.2023 12:10

Nápodobně trapko

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz