Babinet.cz  /  Soutěže  /  Jak moc umíte chránit své soukromí a bezpečí na internetu?

Jak moc umíte chránit své soukromí a bezpečí na internetu?

31.3.2023 - redakce Babinet.cz

Používat internet a elektronickou poštu se stalo běžnou součástí života většiny z nás. Co ale není ještě tak běžné, je dodržování bezpečnostních pravidel, které brání tomu, abychom přišli o soukromé informace. Nebo dokonce, abychom nebyli okradeni jen proto, že jsme někomu z neznalosti poskytli údaje ke svému bankovnímu účtu.

Ověřte si, jaké jsou vaše znalosti o bezpečném používání internetu a doplňte si další, které vám pomohou chránit se proti zbytečným škodám. Jako nápověda můžou sloužit informace v článku, který se tomuto tématu věnuje, nebo v případě nejasností také můžete kontaktovat Linku pomoci 775 966 425.

Co můžete vyhrát:

Tři z vás získají přístup v hodnotě 500 Kč do e-learningového vzdělávacího systému ke kurzům, které vás jednoduše provedou tématy ochrany osobních údajů nebo informační bezpečnosti a pomohou tak zabránit tomu nejhoršímu i získat vám certifikát o jejich absolvování.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Kateřina Čuhlová, Ing.Josef Macner, MIroslav Ryšavý

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz