Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o 3 balíčky dermo-kosmetiky 2Derm od For Life & Madaga v hodnotě 1 800 Kč

Soutěžte o 3 balíčky dermo-kosmetiky 2Derm od For Life & Madaga v hodnotě 1 800 Kč

5.9.2014 - redakce Babinet.cz

Vyhrajte balíček produktů 2Derm od české profesionální kosmetiky na francouzských základech For Life & Madaga! Balíček je ideální pro přicházející podzimní období, ve kterém naše pleť trpí nejvíce a kdy se až 50 % populace potýká s určitou formou suchosti pokožky.

Balíček proto obsahuje přípravky obnovující přirozenou bariéru pokožky, protože právě narušená bariérová funkce stojí za řadou kožních problémů a nemocí. Vyhrát můžete 2Derm barierový krém Transparent, 2Derm bariérový krém Colour, který slouží i jako tónovací krém, dokáže pleť dokonale sjednotit a zároveň o ni pečuje, a 2Derm čisticí duobázi, která je určená pro kvalitní a citlivé čištění pleti, i pro osoby s narušenou pokožkou.

2Derm se hodí pro jakoukoli pleť, včetně té nejcitlivější nebo narušené. Produkty této řady podporují i nadaci Debra a osoby s nemocí motýlích křídel, kterým usnadňují každodenní boj s nemocí. Přesvědčte se, že i problematická a citlivá pleť může být krásná!

 

 

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
František Zlámal - Břeclav, Monika Šebestiková - Heřmanova Huť, Hana Vejvodová - Pelhřimov

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

*/ ?>