Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte kosmetický balíček HiPP

Vyhrajte kosmetický balíček HiPP

4.4.2014 - redakce Babinet.cz

Kůže novorozenců a kojenců je náchylná k vysušování (přestože nebo právě proto, že obsahuje více vody) a je vnímavější k podráždění. Měli bychom ji ošetřovat daleko šetrněji a volit speciální přípravky denní hygieny s velkou pečlivostí. I v sortimentu „dětská kosmetika“ existují velké rozdíly. Jen některé z nich respektují specifika jemné a citlivé dětské kůže.

Vyzkoušejte pro svá miminka kosmetickou řadu HiPP Babysanft byla vyvinuta s cílem minimalizovat riziko vzniku alergií u citlivé pokožky již od narození. Proto se HiPP důsledně vyhýbá potenciálním alergenům a nežádoucím látkám:

  • bez alkoholu

  • bez parabenů

  • bez PEG emulgátorů

  • bez éterických olejů

  • bez minerálních olejů

  • bez silikonových olejů

Kosmetika HiPP Bybysanft navíc obsahuje přírodní BIO mandlový olej, který je zvlášť dobře snášen citlivou a suchou pokožkou a z tohoto důvodu se osvědčil v péči o pokožku miminek.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 5 z vás vyhraje kosmetický balíček, který obsahuje: HiPP šampon 200 ml, HiPP pleťový olej 200 ml, HiPP sprchový gel na tělo a vlasy 400 ml, HiPP čistící vlhčené ubrousky 1 × 10 ks.

 

Správnou odpověď najdete na www.hipp.cz.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Petra Ludvíková - Brandýsek, Dája Pumprlová - Přerov, Květa Hájková - Kamenický Šenov, Vlasta Davidová - Chomutov, Romana Jarošová - Žďár nad Sázavou

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

*/ ?>