Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěž o 3 balíčky kosmetiky Le Chaton

Soutěž o 3 balíčky kosmetiky Le Chaton

25.3.2014 - MadlaJ

Kvalitní česká kosmetická značka s francouzským názvem Le Chaton nabízí široké portfolio kosmetických produktů pro péči o pleť a tělo. Pestrá je zvláště nabídka pleťové péče a vy máte nyní jedinečnou možnost vyhrát jeden ze tří kosmetických balíčků, které obsahují vzorek Séra s ceramidy pro omlazení pleti, skvělý Krém s kyselinou hyaluronovou a  Hydratační pleťovou masku. Produkty značky Le Chaton se pyšní originálními recepturami, jejichž základem jsou vzácné složky kozího mléka, vhodně doplněné surovinami mořského původu a rostlinnými extrakty. Krém s kyselinou hyaluronovou je vysoce účinný hydratační krém s unikátním složením, zajišťujícím viditelné omlazení každé pleti. Obsahuje nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou, která se dobře vstřebává do hlubších vrstev pokožky, urychluje obnovu tkáně a má zklidňující účinek. Hydratační pleťová maska hydratuje, regeneruje a omezuje tvorbu vrásek. Vhodná je pro hydrataci pleti v obličeji, ale i pro hydrataci očního okolí a rtů. Obzvláště ji ocení ženy s citlivou, zralou a suchou, dehydrovanou pletí.  Sérum pomáhá revitalizaci zralé pleti, zlepšuje její elasticitu, stimuluje obnovu buněk a podporuje tvorbu vlastních kožních lipidů zralé pleti.

Odpověď na soutěžní otázku naleznete na www.lachevre.cz

 

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Kateřina Žáčková - Frýdek-Místek, Vilém Valenda - Chotěboř, Šárka Brychcínová - Plzeň

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

prófa
25.3.2014 18:17

No páni, to je úžasné! ale ta cena ....

Hani7
25.3.2014 19:31

Při odesílání mi "vypadlo" označení, tak jsem si myslela, že mohu ještě poslat jednou odpověď, bohužel to nejde :-( v jiných soutěžích mne to upozorní, že jsem nevyplnila políčko a mohu si to opravit.

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

*/ ?>