Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte balení Celadrinu locomotive na klouby

Vyhrajte balení Celadrinu locomotive na klouby

18.11.2013 - redakce Babinet.cz

Už se vám stalo, že stojíte v lékárně před regálem s doplňky stravy na klouby a jde Vám z toho hlava kolem? Ať už sháníte přípravek na klouby pro sebe nebo své blízké, asi Vás napadne, že za poslední roky snad žádný výrobce nevymyslel žádnou jinou inovaci, než že pojmenoval glukosamin nebo kolagen nějakým brilantním názvem, ale složení je stále to samé jako před lety bez jakékoliv zásadní inovace. A co potom přemýšlení, jestli na klouby stačí jednosložkový přípravek nebo by složek mělo být více a když tak kolik a které?

Všechny tyto starosti můžete hodit za hlavu a podívat se, jakou novinku pro letošní podzim připravila kanadská značka kvality Barny´s a Vy ji můžete vyhrát.

V oblasti kloubních přípravků můžeme Barny´s považovat za opravdového lídra, který vždy přichází s opravdu revolučními, ale hlavně funkčními přípravky, které vždy mají potenciál změnit dosavadní zvyklosti v užívání zastaralých přípravků pro klouby a pohybový aparát.

Pro rok 2013 byl představen revoluční přípravek Celadrin locomotive, který má ambici nahradit snad všechny známé doplňky stravy na klouby díky své revoluční obsažnosti a především rychlosti s jakou lze zaznamenat nástup účinku. Představte si složení, které žádný jiný přípravek nabídnout nemůže a ani neumí. Celadrin locomotive obsahuje ve svém složení všechny důležité nutriční látky, které se v péči o celé kloubní pouzdro používají, především ale unikátní esterifikované mastné kyseliny (patentem chráněná látka Celadrin).

Na závěr si dovolíme řečnickou otázku: proč tedy kupovat něco jiného, když je na trhu k dispozici revoluční Celadrin locomotive?

Vyzkoušejte své štěstí a 5 z vás může vyhrát balení Celadrinu locomotive za zodpovězení jednoduché otázky. Správnou odpověď najdete na www.barnys.cz.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Marian Šimon - Počaply, Pavel Vejvoda - Krušovice, Mirka Škampová - Staňkov, Jaroslav Bret - Hradec Králové, Barbora Budilová - Měchenice

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

*/ ?>