Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte s Kravíkem a vyhrajte balíček dětských výrobků

Soutěžte s Kravíkem a vyhrajte balíček dětských výrobků

9.10.2013 - redakce Babinet.cz

MLÉKO KRAVÍK 750ml OBOHACENÉ O VÁPNÍK, BÍLKOVINY A VITAMÍNY

Trvanlivé mléko Kravík 750ml pro děti s obsahem tuku 2,8% je obohacené bílkovinou, vápníkem a vitamíny D, A, E, K. Vápník je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a zubů. Bílkoviny přispívají k růstu a udržení svalové hmoty. Vitamín A přispívá k normální funkci imunitního systému. Vitamín D přispívá k udržení normální činnosti svalů. Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vitamín K přispívá k normální srážlivosti krve.


ŠKOLNÍ PROGRAM

Mlékárna Hlinsko, a.s. je zapojena do programu Školní mléko od roku 2002. V tomto programu nabízí všem žákům základních a speciálních škol ale i I. stupňů gymnázií dotované mléčné výrobky za zhruba poloviční cenu než za kterou by tyto výrobky koupili v běžném obchodě.

V nabídce dotovaných mléčných výrobků nabízí ochucená mléka s názvem KRAVÍK v příchutích jahoda, vanilka, banán, čokoláda a karamel i mléko bez příchuti. Všechny tyto výrobky mají tučnost 1,5%, jsou ošetřeny technologií UHT, která umožňuje jejich dlouhodobé skladování při teplotách do 24°C a jsou baleny do 250 ml krabiček s brčkem.

Odpovězte správně na otázky a pět z vás vyhraje sadu 6 ks tetovaček Kravík a dárkový balíček s produkty řady Kravík.

Odpovědi na otázky hledejte na Kravik.cz a v TV.

 

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Hana Hájková - Jičín, Dana Vilímková - Bruntál, Eva Tomášková - České Budějovice, Pavla Babková - Prostějov, Jana Uherková - Bíteš

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

*/ ?>