Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte s ORIONEM o 3 balíčky tyčinek Jahody a Pomeranče v čokoládě s plážovými dekami v hodnotě 550 Kč.

Soutěžte s ORIONEM o 3 balíčky tyčinek Jahody a Pomeranče v čokoládě s plážovými dekami v hodnotě 550 Kč.

12.6.2013 - redakce Babinet.cz

Oblíbená značka ORION přináší opět léto plné ovocných a čokoládových chutí. V limitované edici se představí sourozenci banánů v čokoládě - jahody a pomeranče v hořké čokoládě. Skvělá kombinace ovocné a čokoládové chuti je tím pravým startem do letošního léta.

Snad každý zatouží čas od času po něčem sladkém, ale rozhodnout se, zda nás chuťové pohárky táhnou spíše k ovocným chutím, nebo k čokoládám, nebývá občas vůbec jednoduché. Naštěstí na pultech obchodů můžete nově sáhnout po kombinaci obou možností. Namíchejte si tedy svoje domácí fondue z Banánů a nově i Jahod a Pomerančů v čokoládě. Kontrast sladkého ovocného želé a hořké čokolády obohatí Vaši představivost bez pracné přípravy ovocného fondue jako dezertu třeba po nedělním obědu. A skvělé tyčinky ORION vám vylepší jistě i  hektický všední den.

K létu prostě ovocná chuť patří. Díky třem sourozencům v čokoládě si můžete pochutnat na ovocných chutích v praktických 45 gramových baleních za pouhých 10,90 Kč. Obaly nových tyčinek v obchodech jistě nepřehlédnete i díky jejich červeno - zelenému a oranžově - zelenému kabátku. Zkuste rozšířit své chuťové portfolio o červené Jahody a oranžové Pomeranče v čokoládě, které si můžete koupit od poloviny června ve svém oblíbeném obchodě. A protože se jedná o limitovanou edici, neváhejte, na regálech se určitě dlouho neohřejí.

Soutěžte s ORIONEM o 3 balíčky letních tyčinek Jahody a Pomeranče s plážovými dekami v hodnotě 550 Kč.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Poljaková – Štěchovice, Petr Novák - Praha, Jana Neprašová – Praha

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

*/ ?>