Babinet.cz  /  Recepty  /  Nápoje  /  Recepty s Cappuccino Ice

Recepty s Cappuccino Ice

8.8.2011 - Redakce Babinet

Vlastníte kávovar NESCAFÉ® Dolce Gusto®? Pak by vaší pozornosti neměly uniknout letní limitované varianty Cappuccino Ice a Nestea Peach, které si můžete koupit na www.dolce-gusto.cz Vychutnejte si Cappuccino Ice – ledovou kávu pro horké dny Je ideálním nápojem pro dny, kdy se oteplí. Nejlépe chutná s ledem. Tato chladivá kombinace silného Espressa a jemného mléka Vás jistě osvěží. V nabídce pouze po omezenou dobu, tak si ji nenechte ujít.

Vyzkoušejte tyto recepty s Cappuccino Ice: Ledový Louskáček Na hotové Cappuccino Ice (bez ledu) dáme kopeček zmrzliny Mövenpick s vlašskými ořechy a navrch zdobíme javorovým sirupem a sekanými vlaškými ořechy. Mexické iglů Hotové Cappuccino Ice (na ledu) zvýrazníme kapkou ledově vychlezeného mexického kávového likéru Kahlúa. Karamelový románek Na hotové Cappuccino Ice (bez ledu) dáme kopeček vanilkové nebo karamelové zmrzliny a ozdobíme studeným karamelovým toppingem (polevou). Irská zima Do hotového Cappuccina Ice (na ledu) přilijeme kapku vychlazeného irského likéru Bailey´s. Nestea Peach – vaše letní osvěžení Během teplého dne Vás neosvěží nic lépe jako sklenice ledového čaje s příchutí broskve. Díky kapslovému systému se můžete těšit nejen na osvěžující čaj, ale také na tzv. lavinový efekt, který známe u některých druhů piva. Tlak 15 barů totiž umožní, aby se v nápoji vytvořila pěna, která postupně vystupuje nahoru. Dle chuti si připravíte 200 – 300 ml nápoje. Hoďte se do pohody a vychutnejte si každý doušek.  

 NESCAFÉ Dolce Gusto Piccolo Prada v prodeji od září 2011

Značka KRUPS představuje inovovaný typ kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo v limitované edici, jejíž design vytvořila světoznámá španělská módní návrhářka Agatha Ruiz de la Prada. Přístroj je určen pro mladé vášnivé milovníky kávy a designu. Přístroj je k dispozici ve dvou barevných provedeních typických pro návrhy Agathy – oba přístroje jsou plné hravých barevných srdcí. Design je plný optimismu, radosti a pohody. Kávovar je klasicky vybaven funkcí automatického vypínání po pěti minutách, což mu zaručuje energetickou úspornost. Piccolo umožňuje přípravu jak horkých, tak i studených nápojů. Tlak 15 barů je srovnatelný s profesionálními espreso přístroji a je důležitý pro přípravu jemné „cremy“ u espresa. Pro urychlení přípravy nápoje a pro kontrolu správné teploty vody pro spaření kávy probíhá ohřev vody v tzv. thermobloku. Kávovar NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo Prada bude v České republice dostupný od září 2011 exkluzivně v prodejním řetězci Datart za 2 499 Kč s DPH. Technické specifikace:

 • pouze na kapsle NESCAFÉ® Dolce Gusto®
 • tlak čerpadla: 15 barů
 • pro horké i studené nápoje
 • úsporný režim – rychlé nahřátí a automatické vypnutí po 5 min.
 • nerezový magnetický držák kapslí
 • nerezová aretační páka
 • odkapávací tácek z ušlechtilé oceli s nastavením výšky ve 3 polohách
 • odnímatelná nádržka na vodu 0,6 l
 • thermoblock - žádné předehřívání, žádná čekací doba
 • extrémně rychlý, čistý, jednoduchý a spolehlivý
 • ke každému přístroji přibalena kazeta na uvítanou – 6 kapslí zdarma pro 4 různých nápojů, informační brožura s kódem na registraci na www.dolce-gusto.cz.
 • rozměry (v x š x h): 15,9×28,7×22 cm
 • barva: KP1003 Srdíčka, KP1004 Srdíčka a hvězdičky
 • příkon thermoblocku: 1500 W

O kávovarech NESCAFÉ® Dolce Gusto®: Nápojové speciality od NESCAFÉ® Dolce Gusto® si můžete připravit pouze pomocí espreso přístrojů NESCAFÉ® Dolce Gusto® od značky KRUPS. Mezi jejich výhody patří zejména velmi rychlá, čistá a snadná příprava nápojů a tlak čerpadla 15 barů. Patentovaná technologie vzduchotěsných kapslí optimalizuje tlak podle druhu připravovaného nápoje, díky čemuž získáte skvělou kvalitu, ať budete připravovat silné Espresso, Latte Macchiatto s krásně našlehanou pěnou nebo jakýkoliv jiný teplý či studený nápoj z široké nabídky variant. Nyní jsou na trhu k dostání pět různé modely kávovarů NESCAFÉ® Dolce Gusto®: spotřebiteli nejoblíbenější model Melody, kávovar Circolo oceněný dvěma designovými oceněními a novinky Piccolo a Fontana, a první poloautomat Creativa+.

Více na www.dolce-gusto.cz

 

O návrhářce Agatha Ruiz de la Prada: Agatha Ruiz de la Prada poprvé vstoupila do světa módy v roce 1981 svou první kolekcí dámských šatů, která byla představena v Madridu. Kolekce měla mimořádný úspěch, takže netrvalo dlouho a Agatha Ruiz de la Prada si ve španělské metropoli otevřela svůj první butik a začala se účastnit módních přehlídek v Barceloně. Její výtvory se pro ni staly skutečnou formou uměleckého vyjádření a začala proto i některé kusy vystavovat v galeriích po celém Španělsku.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další recepty

Náš tip
 • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

*/ ?>