Babinet.cz  /  Recepty  /  Recepty  /  Kuchaři a cukráři představí svůj um na soutěži Gastro Hradec

Kuchaři a cukráři představí svůj um na soutěži Gastro Hradec

12.4.2011 - Redakce Babinet

Šanci prohlédnout si nejrůznější výrobky kuchařů a cukrářů budou mít ve čtvrtek návštěvníci Kongresového centra Aldis v Hradci Králové, kde se uskuteční 16. ročník národní soutěže Gastro Hradec.

Součástí programu bude například i umělecká soutěž ve vyřezávání ovoce a zeleniny. ČTK to zjistila z webu Asociace kuchařů a cukrářů, která akci připravuje. Soutěžící se utkají v několika kategoriích; porotci budou hodnotit například rautové místy pro osm osob, hlavní pokrmy či nejrůznější cukrářské výrobky od malých zákusků po dorty.

Součástí programu soutěže je také klání v uměleckém kuchařství, kde mohou soutěžit umělecky zhotovené skulptury z tuku, ledu, těsta či dalších materiálů.

Kuchaři a cukráři své exponáty začnou umísťovat na stoly v hlavním sále Aldisu již v 05:00, poté je zhodnotí porota a od 10:30 až do 18:00 hodin si vystavené laskominy bude mít šanci prohlédnout také veřejnost.

Zdroj: ČTK

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další recepty

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz