Manželovi rodiče nám poskytli zázemí. Za jejich pomoc však platíme až příliš velkou daň, píše Vendula

19.5.2024 - redakce Babinet.cz

Když jsme se s manželem ocitli v tíživé finanční situaci, museli jsme opustit náš pražský byt....

Zpět na článek

Vaše názory

Vorel
21.5.2024 23:35

Moc Vám to nezávidím. Protože jsem tohle (samozřejmě v trochu jiné podobě) viděl ve svém příbuzenstvu, tak první co jsem po maturitě udělal bylo, že jsem si našel práci na druhém konci republiky (z Brna do Litvínova). Svoje rodiče jsem miloval až do jejich odchodu na druhou stranu, ale chtěl jsem žít po svém. A dodnes toho nelituju, žil jsem spokojený život se všemi klady a zápory, které život přináší. Mám dvě dospělé děti, které mi dělají radost. A jsem rád, že žijí samostatně a ani bych je ve "společné domácnosti" za žádnou cenu nechtěl. Jediné řešení Vaší situace je najít si bydlení, samozřejmě bez jakékoliv publicity a jednoho krásného dne zvednout kufry. Jo, je mi šedesát osm :-) :-) :-)

Pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte.

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz