Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Tip na trávení volného času o prázdninách

Tip na trávení volného času o prázdninách

Redakce Babinet

Česká společnost DinoToys s r.o., jednička na trhu ve výrobě puzzlí a deskových her, připravila pro děti od tří let jedinečný soubor her s Krtečkem, který jim přinese soustu zábavy a radosti nejen v deštivých dnech o prázdninách!

Snad každý si v tomto souboru 6 jednoduchých her přijde na své. Všemi oblíbený Krteček Vaše děti seznámí formou pexesa a domina se všemi svými kamarády. Můžou si ním na zelené rozkvetlé louce zahrát člověče nezlob se a když jim přijde louka moc krátká prostě jen otočí herní plán a Krteček je provede tou samou hrou po zimní hvězdné obloze.

To by nebyl Krteček, aby nedostal chuť na sladký meloun, který ale bohužel prodávají na druhém břehu řeky. Naštěstí jsou v řece kameny, po kterých může přeskákat na druhou stranu. Cestou na něj čekají zákeřné, ale i zábavné situace. Pro vítěze je připravena odměna ve formě největšího kousku melounu.

Poslední hrou, kterou tento soubor obsahuje je „Krteček v jahodách“, kdy se hráči snaží co nejrychleji dostat za krtečkem, ale po cestě k němu musí přejít pole plné krásných zralých jahůdek, které je svádějí ze správné cesty. Jedinou pomocí pro ně může být cesta podzemí, kterou si prokopají pomocí lopatičky.

Soubor her je určen jak nejmenším dětem hrami domino a pexeso, tak také dětem starším „Závod o meloun“ a „Krtečku nezlob se“ až po ty nejstarší (od 5 let) „Krtečku nezlob se“ se složitějším herním plánem a „Krteček v jahodách“. Délka her se pohybuje mezi 15 – 30 min.

Zúčastněte se soutěže a vyhrajte tento soubor her!

Výrobek má osvědčení „Bezpečná a kvalitní hračka“. Je testován Technickým a zkušebním ústavem a splňuje nejen požadavky platných směrnic pro ČR a EU, ale také kritéria hodnocení bezpečnosti a kvality hraček. Ta zahrnují především požadavky na užitné vlastnosti výrobků jako jsou kvalita provedení, zdravotní nezávadnost, bezpečnost, údržba, použité materiály ve vztahu k životnímu prostředí.

Doporučená cena je 399 Kč. Hra je v prodeji od června 2009 v sítích obchodů Bambule, Wiky, Pompo, Tesco.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz