Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Čaj v novém kabátě

Čaj v novém kabátě

Zelený čaj – jeho využití nacházíme v tradiční medicíně v Indii, Číně, Japonsku a Thajsku na nejrůznější zdravotní problémy - od zastavování krvácení a lepší hojení ran, přes snižování horečky nebo krevního cukru, až po zlepšování trávení.

S prvními studenými dny nás začínají trápit zdravotní potíže a nachlazení. Skvělým společníkem, pro tyto dny, nám může být šálek dobrého horkého čaje – ideálně například zeleného Pickwick Green tea original Lemon, který vás podpoří přirozeným obsahem antioxidantů a pohladí jemnou, delikátní chutí. Čaje Pickwick navíc potěší i vaše oči – od října mají totiž zbrusu nové, krásné a praktické obaly, díky kterým je v obchodě nepřehlédnete.

Zelený čaj vás podpoří i potěší

Pickwick Green tea original lemon je zelený čaj s citronem, který si snadno oblíbíte. Povzbudí vás – šálek zeleného čaje Pickwick vzpruží vaše smysly kdykoliv potřebujete zůstat svěží. Skvěle chutná – lahodná kombinace kvalitního zeleného čaje a citronového aroma potěší také vaše chuťové buňky.

Čaje Pickwick navíc nyní najdete v nových obalech, které vás na první pohled zaujmou svěžím a atraktivním designem, takže je v regálu prostě nepřehlédnete. Nové krabičky mají také praktické odklápěcí víčko „flip top“ pro snadnější používání. Čaj Pickwick Green tea original lemon je prvním čajem Pickwick, který oblékl „nový kabát“. Do konce roku se ale můžete těšit i na ostatní z řady čajů pro zdravý životní styl – čaje bílé a bylinné. Firma Sara Lee, výrobce čajů Pickwick, která již přes 200 let dodává na trh jen ty nejlepší a čistě přírodní čajové směsi s bohatou chutí, tak představuje známou kvalitu v novém balení.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

*/ ?>