Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Tip na dárek: Nadělte si pod stromeček U:fona!

Tip na dárek: Nadělte si pod stromeček U:fona!

Redakce Babinet

Přijde vám účet za telefon a na něm většinu z celkové částky tvoří hovory s vašimi blízkými. Navíc nejde o částku nijak malou, ale spojení s rodinou se kvůli penězům vzdávat nehodláte. Nevzdávejte! Jen se rozhlédněte, zda na trhu nenajdete lepší podmínky. Nejmladší mobilní operátor na českém trhu, U:fon, totiž nabízí hovory ve své síti zdarma, aniž byste museli platit paušál. Navíc U:fon svým zákazníkům za některé hovory dokonce platí a jako bonus pro ně připravil i zajímavou vánoční nabídku. Nabízíme vám U:fonovy tipy jak ušetřit.

Mobilně Za nula

Jako každý správný operátor nabízí U:fon svým zákazníkům volání z mobilního telefonu. Nic zvláštního? Zkuste k tomu přidat paušál za 0 korun s voláním v síti U:fon zdarma a vyjde vám z toho ideální řešení pro všechny rodiny, jejichž členové si spolu rádi a často volají. Jak na to? Stačí si jen pořídit U:fonovy mobily, rozdat je mezi lidi, se kterými chcete být ve spojení – a pak už nemusíte zaplatit ani korunu. Že máte přátele i v jiných sítích? Skvělé – protože za každou minutu, kterou s vámi provolají, vám U:fon vrátí jednu korunu z vaší faktury. Pokud už se vám tedy nad rámec nulového paušálu podařilo něco utratit.

Náš tip:Pořiďte si do rodiny speciální U:fonovy mobilní telefony s paušálem Za nula a volejte si mezi sebou zadarmo. Navždycky!

Náš tip pod stromeček: Od 3. listopadu probíhá speciální vánoční akce. Pokud si pořídíte tarif Za 300, v rámci kterého dostanete kromě volání v síti zdarma také bezplatné sms, dostanete k němu U:fonův mobil jen za 1 Kč. A za další korunu druhý U:fonův mobil s tím samým paušálem – ten už ovšem platit nemusíte. Za 2 Kč tak od U:fona dostanete dva mobilní telefony a dva tarify za celkem 300 Kč měsíčně – za tuto částku si pak můžete se všemi U:fonovými zákazníky, kterých neustále přibývá, volat i smskovat zadarmo.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz