Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Jak ideálně sladit kabelku s outfitem? Výběr barvy je klíčový

Jak ideálně sladit kabelku s outfitem? Výběr barvy je klíčový

8.7.2024 - redakce Babinet.cz

Dámy, jste milovnice kabelek, ale nevíte si rady, jak je správně sladit s vaším outfitem? Tak právě pro vás jsme si připravili pár rad, kterých byste se měli při výběru kabelky držet.

 

Záleží na barvě? Velkou nebo malou kabelku? Přes rameno nebo do ruky? Jakou kabelku si pořídit, aby se vám hodila k co nejvíce outfitům?

foto / Freepik

Barva kabelky je základ

Nejvíce rozhodujícím faktorem při výběru nové kabelky by měla být barva. Právě tu je totiž důležité správně zkombinovat s barvou bot případně s barvou dalších doplňků. Držet se můžete i stejné barvy, jako má vás pásek či sako. 

Pokud upřednostňujete oblečení neutrálních barev, jako je bílá, černá nebo krémová, nemusíte se při výběru barvy kabelky držet zbytečně zpátky. Zvolit můžete pestřejší odstíny, které celý outfit příjemně rozzáří

Jestliže naopak dáváte přednost barevnějším modelům, kromě neutrálních kabelek můžete i v tomto případě vsadit na výrazné tóny. Pouze pozor, abyste to s nimi zbytečně nepřehnala. Není dobré kombinovat více než tři různé barvy najednou

Pozor na monotónnost

Při výběru kabelky dejte velký pozor, aby zbytečně nesplynula s vaším celkovým outfitem. Kabelku vždy slaďte tak, aby se k vašemu outfitu perfektně hodila, ale zároveň jí nechte vyniknout. 

Zvažte velikost kabelky

Výběr velikosti kabelky závisí především na vašich požadavcích. Čím větší tašku budete mít, tím více věcí se vám do ní vejde a naopak. Menší kabelky jsou vhodné spíše pro společenské události, ale rozhodně se je nemusíte bát nosit ani v běžném životě, pokud se vám do nich vejde vše potřebné. Větší kabelky pak ocení především všechny praktické ženy, obzvláště pak maminky. 

napsala Dana Klementová

Zdroj: https://www.atraktivni.cz/clanek/jak-sladit-kabelku-s-outfitem

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz