Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Ikonické módní kousky, které by neměly chybět v žádném dámském jarním šatníku

Ikonické módní kousky, které by neměly chybět v žádném dámském jarním šatníku

2.5.2024 - redakce Babinet.cz

Dámy, také znáte ten pocit, že i když máte plnou skříň oblečení, nemáte vlastně co na sebe? Nejste v tom samy. Tento pocit má většina žen. Přitom stačí šatník doplnit o pár univerzálních módních kousků, a už nikdy nebudete mít problém vytvořit dokonalý outfit na všechny příležitosti.

Které kousky oblečení by tedy rozhodně neměly chybět v jarním šatníku každé ženy? To si můžete přečíst v následujícím článku.

ilustrační foto / Freepik

Must have kousky dámského jarního šatníku

  • bílá trička
  • perfektně padnoucí džíny
  • univerzální sako
  • bílé tenisky
  • elegantní lodičky

Bílá trička

Bílá barva je univerzální a hodí se prakticky ke všemu. I když se říká, že černá barva zeštíhluje, což ocení všechny ženy, bílá barva naopak dokáže ženu rozzářit a nechá vyniknout její krásu. Pár bílých triček odlišných střihů by proto měla mít zaručeně ve svém šatníku každá žena. A když náhodou někdy nebudete vědět, co na sebe, bílé tričko v kombinaci s džínami, šortkami či sukní Vás jistě zachrání.

Perfektně padnoucí džíny

Bez perfektně padnoucích džínů se neobejde žádná žena. K džínům si můžete obléct prakticky cokoliv a nic tím nezkazíte. Ať už se chystá na procházku, do školy, na rande či do restaurace, džíny jsou sázkou na jistotu. Navíc nabídka džínů je v současné době opravdu pestrá, takže nějaké slušivé džíny určitě najdete i Vy.

Univerzální sako

Vyrážíte do divadla, do práce či kavárny, ale nechcete jít pouze v tričku? Právě na tuto chvíli je naprosto ideální sako. Univerzální sako v kombinaci s kalhotami či šaty můžete bez obav vynést opravdu téměř kamkoliv.

Bílé tenisky

Stejně tak, jako by ve Vašem šatníku nemělo chybět bílé tričko, ve Vašem botníku by neměly chybět bílé tenisky. Bíle tenisky se dnes rozhodně nenosí jen ke kalhotám, ale můžete si je obléci i k šatům a sukním. Bílá barva je nápaditá a hodí se opravdu úplně ke všemu. Bílé boty mají jen jedinou nevýhodu, jelikož se snadno zašpiní, musíte jim věnovat zvýšenou péči.

Elegantní lodičky

I když nejste žádnou fanynkou vysokých podpatků, alespoň jedny elegantní lodičky byste doma mít rozhodně měla. Nikdy totiž nevíte, kdy se vám takové boty budou hodit. I když není tento typ obuvi zrovna pohodlný, jednou za čas se to v nich dá vydržet. Odměnou Vám budou opticky prodloužené nohy a dokonalý pocit ženskosti.

 

napsala Dana Klementová

zdroj:

https://www.idnes.cz/onadnes/moda/bile-triko-tricko-outfit-trend-zaklad-satniku.A200819_150613_jpz-krasa-moda_skld

https://www.lifee.cz/styl-a-zdravi/ikonicke-modni-kousky-ktere-nesmi-chybet-v-satniku-zadne-zeny-zamereno-na-dziny_422686.html

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz