Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Co se letos bude nosit na vánočních večírcích? Tohle jsou hlavní trendy!

Co se letos bude nosit na vánočních večírcích? Tohle jsou hlavní trendy!

6.11.2023 - redakce Babinet.cz

Listopad je tu a s ní i období milovaných večírků! Není proto divu, že se již módní domy naplnily trendy kolekcemi, které jsou na party jako stvořené. S jakými modely, střihy, barvami a materiály letos uděláte největší parádu? Nechte se inspirovat našimi tipy!

foto / Freepik

Červená: Zas a znova!

O červené jsme v rámci fashion trendů pro letošní podzim psali již nesčetněkrát. Jedná se totiž o nejžhavější barvu podzimu 2023, a tak pochopitelně nesmí chybět ani v rámci party outfitů. Plným právem lze červenou nazvat královnou mezi barvami pro tento rok a sluší jí to snad na všech kouscích.  Základem tentokrát budou červené šaty, sukně a saka. Chybu ale určitě neuděláte ani s hot red kalhotovým kostýmem. Je na vás červené oblečení až příliš výrazné? Vsaďte na červené doplňky, jako jsou například jehlové lodičky nebo menší kabelka do ruky. A i když se na první pohled zdá, že červená není pro každého, opak je pravdou. Sluší totiž blondýnkám i brunetkám. Dejte jí šanci i vy.

Cropped délky a odhalená ramena

Co se týče střihů, velkým favoritem jsou cropped délky, zejména pak u svetrů, košil a sak. Je tomu tak také z toho důvodu, že spíš než bokové kalhoty se momentálně nosí kalhoty a džíny s vyšším pasem. V kombinaci s nimi vypadají cropped topy a bundy naprosto fantasticky. Pro večírek jsou navíc jako stvořené. Co zkusit vsadit na kratší košili s krajkou nebo kalhotový kostým s lehce rozšířenými nohavicemi a cropped sakem? 

Mimoto budou in také odhalená ramena. Nepředstavujte si ovšem boho a romantické uvolněné provedení, jelikož letos frčí přiléhavé topy a šaty s odhalenými rameny působící maximálně smyslně. Ještě mnohem rafinovaně působí, když necháte odhalené pouze jedno rameno. 

Milovaný samet

Z materiálů bude večírkům dominovat populární samet. Tedy materiál, který k zimnímu období prostě patří. Klasikou, kterou nelze nic pokazit, jsou černé sametové šaty. Zkuste to však tentokrát trochu jinak a zazařte v jednom z nejpoutavějších trendů – sametovém kalhotovém kostýmu v černé, lahvově zelené nebo vínové barvě. Nejenže je takový model maximálně in, navíc se v něm budete cítit skutečně pohodlně. Po zbytek roku ho lze nosit i samostatně, tedy jako sametové kalhoty a sako. 

 

napsala Dana Klementová

Zdroj: https://cz.pinterest.com/search/pins/?q=fashion%20trends%20for%20Christmas%20parties%202023&rs=typed 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz