Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Top 3 svršky, které se budou nosit v druhé polovině letošní zimy

Top 3 svršky, které se budou nosit v druhé polovině letošní zimy

6.2.2023 - redakce Babinet.cz

Zima o sobě dává poslední dny opět pořádně vědět, a tak je nejvyšší čas doplnit naše šatníky o skutečně funkční zimní svršky. Dámy, víte, jaké zimní bundy se v druhé polovině letošní chladné sezony budou nejčastěji nosit?

foto / Freepik

Kožené trenčkoty

Kdo by neznal legendární kabát z kultovního snímku Matrix. A právě kožené verze trenčkotů jsou letošní zimu obzvlášť in. I když by se mohlo zdát, že vás tento na první pohled tenký kabát nemůže pořádně zahřát, opak je pravdou. Nejenže jsou tak kožené trenčkoty skutečně funkční a praktické, ale ještě navíc vypadají naprosto perfektně. Stačí si obléct jednoduchý outfit, který když doplníte o stylový kožený trenčkot, rázem dostane úplně nový rozměr. 

foto / Freepik

Nejvíce oblíbené jsou klasické černé kožené trenčkoty, ale chybu rozhodně neuděláte ani s hnědým, vínovým, béžovým či fialovým koženým trenčkotem

Dámské kožichy

Jedni je milují a druzí jim nemohou přijít na jméno. Řeč je o chlupatých kabátech. Jsou to přitom právě dámské kožichy, jež jsou tento rok opět ve hře a které vás během zimy skutečně zahřejí. Zároveň se ale postarají o to, že na ulici s davem opravdu nikterak nesplynete. 

Kromě pastelových celo chlupatých kožichů jsou letos velmi oblíbené i kabáty nebo trenčkoty s kožešinovým límcem či rukávy. Takové kousky jsou ideální pro ženy, jež nemají odvahu na extravagantní kožich, ale zároveň je kožešina velmi láká. 

foto / Freepik

Maxi dlouhé svršky

I když sukním a šatům dominují hlavně midi střihy, naopak kabáty se budou nosit v maxi délkách. Nejvíce žádané budou rovné modely pánského střihu v základních barevných odstínech, které vám vždy zajistí dostatek elegance, ale zároveň i rafinované smyslnosti. K maxi kabátům obouvejte zejména kožené kozačky nebo třeba letos hojně oblíbené šněrovací boots. 

napsala Dana Klementová

Zdroj: https://www.byrdie.com/winter-coat-trends-2023-6827784 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz