Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  Návod na výrobu originálních foto kalendářů na míru

Návod na výrobu originálních foto kalendářů na míru

26.1.2022 - redakce Babinet.cz

Lámete si hlavu nad tím, jakým kalendářem si ozdobit byt? Vsaďte na originální a osobitý kalendář, který si můžete nechat vyrobit na míru. Co je na něm tak výjimečného a jak probíhá jeho výroba?

foto: Andrey Sayfutdinov / Shutterstock.com

Všechny oblíbené fotky na jednom místě

Milujete společné rodinné fotografie a při každé události si pořizujete nové rodinné snímky? Udělejte si radost a nechte si vyrobit kalendář z vlastních fotek na míru. Jeho sestavení je snadné a zvládnete ho během pár minut z pohodlí svého gauče. Díky němu vám navíc ubude i starost s tím, na jaký motiv byste se chtěli každý den dívat. Jednoduše si motiv zvolíte sami.

Návod na výrobu vlastního foto kalendáře

Prvním krokem, při výrobě kalendáře z fotek, je vybrat nejlepších 12 fotek, které máte. Následně již stačí navštívit specializované webové stránky, kde si vyberte design kalendáře, který vám nejvíce vyhovuje, fotografie nahrát, a máte hotovo. Postup při sestavování je podobný, jako když se sestavuje fotokniha online, která je mimochodem také skvělým upomínkovým předmětem, pokud máte galerii svého chytrého telefonu přecpanou rodinnými fotkami.

Rodina neustále na očích

S fotokalendářem, který bude plný vašich rodinných fotografií, budete mít každý den na očích společné vzpomínky. Ideální je umístit jej do kuchyně, obývacího pokoje nebo jiné frekventované místnosti bytu. Tak si budete neustále připomínat společné rodinné zážitky na denní bázi.

Kalendář z vlastních fotek, popřípadě fotokniha, je skvělým způsobem, jak si neustále upomínat na společně strávené rodinné chvíle. Dejte si na jeho sestavení záležet a vyberte ty nejlepší fotografie, které ve vás vyvolávají příjemné pocity. Následně si ho vystavte na nejvíce frekventované místo ve vaší domácnosti, ať ho máte neustále na očích, a můžete si krásné rodinné momenty přehrávat stále dokola.

 

 

 

 

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz