Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  Huawei P50 Pocket uchvátí svou ohebností a kvalitním displejem

Huawei P50 Pocket uchvátí svou ohebností a kvalitním displejem

27.1.2022 - redakce Babinet.cz

Huawei P50 Pocket, nejnovější přírůstek úspěšné řady P, je luxusní smartphone s ohebným displejem, který okouzlí především svým designem a kvalitním zpracováním.      Dominantou telefonu je také velký 6,9palcový OLED displej a jeho jedinečný skládací mechanismus nabízející uživateli výjimečný zážitek z používání. Chlubit se může také řadou nabitých funkcí. Ty z něj i přes jeho kompaktní velikost dělají výkonný telefon nejen navenek, ale také uvnitř.

Plný výkon v kompaktním řešení   

K dostání je ve dvou provedeních, prémiové zlaté a čistě bílé se strukturou, pro kterou vzali designéři inspiraci u broušeného diamantu. Na vnější straně mobilního telefonu jsou umístěny dva kruhové moduly tolik typické právě pro Huawei a řadu P50. V jednom modulu se ukrývá malá obrazovka, v druhém pak soubor fotoaparátů.

 

 

 

 

 

 

 

 

Externí displej o rozměru 1“ je určen pro poskytování základního přehledu upozornění a také pro ovládání některých aplikací, jako třeba hudebního přehrávače, kalendáře či přijímání hovorů. Díky němu je také možné jednoduše pořídit selfie pomocí vnějšího fotoaparátu. Vnitřní, a tedy hlavní OLED displej má velikost 6,9“ a široký poměr stran v poměru 21:9 poskytuje naprosto pohlcující vizuální zážitky. Jeho přednostmi jsou rychlá obnovovací frekvence, eliminace odlesků díky vrstvě Nano Optical, rozsah přes 1 billion barev, a především pak naprosto plynulý přechod v oblasti ohybu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Řada P50 přináší to nejlepší

Po boku Huawei P50 Pocket ovšem vychází další velice pokročilá verze řady – Huawei P50 Pro. Tento prémiový chytrý telefon uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Nadšence do fotografování si jistě získá svou schopností pořizovat snímky, které dosahují profesionálních kvalit, ať už je to barvou, nebo ostrostí. Jeho 6,6palcový OLED displej byl individuálně vyladěn tak, aby zobrazoval přírodní barvy bez úprav a výkonnější baterii, byl Huawei P50 Pro navržen tak, aby byl lehčí, užší a snadněji padl do ruky.

Ať už dáte přednost skládací verzi či té klasické, v každém případě vám do ruky padne vyspělé zařízení plné pokročilých funkcí a inovací jak po stránce propracovaného designu, tak znamenitého výkonu.

Kde je můžete získat?

Huawei P50 Pro a P50 Pocket bude možné koupit v předprodeji od 26. 1. - 6. 2. 2022. Ke koupi navíc dostanete zajímavé dárky. K Huawei P50 Pro dostanete sluchátka Huawei FreeBuds Pro a k Huawei P50 Pocket dostanete designová sluchátka ve tvaru rtěnky Huawei FreeBuds Lipstick. 

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

Web: https://consumer.huawei.com/cz/

Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/

YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk

Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz