Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  All black outfit: Sázka na jistotu, která nezestárne

All black outfit: Sázka na jistotu, která nezestárne

8.1.2022 - redakce Babinet.cz

All black outfity miluje většina žen. Dokáží působit elegantně, stylově a lze je vynést prakticky kamkoliv. Jak ovšem i v celočerném outfitu působit originálně a neupadnout do monotónnosti? Nechte se inspirovat následujícím článkem.

fotografie: Pexels

Kombinujte různé textury

Jednoduchý způsob, jak můžete celočernému outfitu dodat trochu originality, je kombinovat různé druhy látek

Vyzkoušet můžete například černý vlněný svetr s černými hedvábnými kalhotami a sametovými lodičkami. I když tak budete celá v černé, různé struktury budou každá jinak odrážet světlo, a tím bude výsledný vzhled vašeho outfitu mnohem zajímavější. 

Vsaďte na průsvitné materiály

Večernímu oblečení můžete snadno dodat šmrnc také průsvitnými látkami

K černým kalhotám si tak vezměte například černý průhledný top. I když se jedná o lehce výstřední kousek, výsledný efekt bude stát jistě za to. 

Zvolte doplněk v jiné barvě

All black outfit můžete také příjemně ozvláštnit malým detailem jiné barvy. Stačí ovšem opravdu maličkost. Například náušnice v jiném odstínu či nějaká brož. Později se tak třeba dopracujte až ke kabelce v jiných tónech.

fotografie: Pexels

napsala Dana Klementová

zdroj: https://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-trendy-moda/524324/cerna-a-pritom-originalni-jak-nosit-obleceni-v-oblibene-barve.html

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz