Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Svetrové šaty: zimní trend číslo jedna

Svetrové šaty: zimní trend číslo jedna

1.1.2022 - redakce Babinet.cz

Že šaty jsou výsadou léta a v zimě vám v nich bude zima? Omyl. Ve svetrových šatech, které jsou hitem letošní zimy, vám zima rozhodně nebude

Je to totiž právě pletená móda, která je pro chladnější období jako stvořená. Pokud tedy i vy hledáte originální kousek do svého zimního šatníku, ve kterém můžete vyrazit na rande, do školy i na pracovní schůzku, svetrové šaty jsou těmi pravými. 

fotografie: Freepik

Svetrové šaty: Jaké si pořídit?

Jaké pletené šaty si na zimu tedy pořídit? To záleží především na vašem osobním vkusu. Vybírat můžete například z cool šatů ve volnějším provedení, které připomínají prodloužený svetr, nebo můžete naopak vsadit na obepnutý model z tenčího úpletu, který dokonale podtrhne vaši siluetu a poukáže na vaši ženskost. 

fotografie: Freepik

Hledáte-li spíš oversized pletené šaty, dejte si pozor na přílišnou neforemnost a optické přidávání kil navíc. Šatům připomínajícím oversized svetr svědčí spíše kratší délky a přítomnost kozaček na podpatku. Ty vám přidají na ženskosti a dají vyniknout vašim nohám. Pokud si však troufáte spíše na šaty, které smyslně obepínají tělo, rozhodně se nemusíte ničeho bát. Pouze si dobře promyslete, jaké pod ně obléknete spodní prádlo. Pokud se totiž bude spodní prádlo pod šaty viditelně rýsovat, pokazí veškerý dojem z celého outfitu. Vsaďte proto raději na bezešvé kousky. Zároveň se nemusíte bát sáhnout i po jiném než po kratším provedení. Přiléhavým pleteným šatům svědčí i midi délka.

napsala Dana Klementová

zdroj: redakce, https://www.prozeny.cz/clanek/vymluvy-stranou-v-techto-satech-vam-zima-rozhodne-nebude-60395

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz