Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  Tradiční a přesto atypické. Technologie hýbou světem módy

Tradiční a přesto atypické. Technologie hýbou světem módy

4.12.2021 - redakce Babinet.cz

Chytré hodinky a sluchátka už dávno nemusí být jen funkční a praktické. Firma Huawei klade čím dál tím větší důraz na to, že i technologické vychytávky mohou být designové a plnohodnotně nahradit tradiční módní doplňky. Novinku z řady Huawei Watch GT 3 vynesla i ambasadorka firmy a influencerka Nikol Švantnerová. Její na pohled tradiční hodinky v sobě skrývají mnoho funkcí. Chcete monitorovat svoje zdraví, zůstat v kontaktu se svým okolím a zároveň vypadat stylově? Přesně to Huawei nabízí. A že elegantní dáma nenosí sluchátka ve večerní kabelce? Omyl. Nová sluchátka Huawei FreeBuds Lipstick, která jsou schovaná v pouzdře na rtěnku, si můžete vzít s sebou opravdu kamkoliv.

Styl a funkčnost patří k sobě

Okouzlující pocit jako při procházce večerními uličkami Paříže připomíná elegantní outfit, na kterém Nikol předvedla, že chytré hodinky se mohou ukrývat i v decentním designu. Huawei Watch GT 3 představují tradiční vzhled plný netradičních funkcí. Aby outfit ladil do detailu, k tomu velkým dílem přispěje funkce personalizovaného ciferníku, který lze upravit přesně podle vlastní chuti a nálady. Nikol tentokráte zvolila minimalistickou černobílou, ale hodinky umí vykouzlit více než 10 000 dalších motivů od těch základních po nejodvážnější a perfektně tak vystihnout image svojí nositelky.

Huawei Watch GT 3 kromě lákavého vzhledu nabízí řadu chytrých funkcí. Umožňují mít pod kontrolou nejen veškerou organizaci svého dne, komunikaci oblibenými aplikacemi, ale také bedlivě dohlíží na zdraví a fyzickou aktivitu. Produktivita, vkus a zdravý životní styl v jednom – jak snadné je dnes být superženou!

Sluchátka, která nechcete schovat

Oblíbeným módním klenotem na poli elektroniky je ale bezesporu naprostá novinka na českém trhu, která vznikla na míru moderní ženě. Designovka Huawei FreeBuds Lipstick vyšla ze spolupráce odborníků napříč několika odvětví, díky čemuž se může pyšnit opravdu krásnou souhrou atraktivního vzhledu, pokročilých technologií a pohodlného používání.

Sluchátka umí zaujmout hned na první pohled. Z názvu jste již určitě vytušili, že design této novinky vychází z nesmrtelné klasiky, kterou milují tisíce a tisíce žen po celém světě. Rudá rtěnka. Huawei vsadil na léty prověřený a nadčasový vzhled a volba to byla opravdu šťastná. Nikol vystihla podstatu sluchátek kombinací s černou krajkou a vyniknout je nechala i na outfitu se saténovou, královsky modrou halenkou.

Móda jsou technologie

Ovšem podle designerů představuje barevnost provedení ještě mnohem více. Černá znázorňuje mystérium, zlatá pocit luxusu a červená evokuje šarm. Že se vám při čtení těchto řádků vybaví kouzlo francouzského půvabu není náhodou. Výzkumné centrum estetiky společnosti Huawei se nachází právě v okouzlujícím městě módy, v Paříži, a na sluchátkách Huawei FreeBuds Lipstick se to náležitě odráží.

Obě novinky značky Huawei tak sebevědomě křičí do světa poselství, že technologie už by se neměly skrývat, ale naopak fungovat jako další prvek našeho sebevyjádření. Inspirujte se a dejte prostor pro převzetí pozornosti doplňkům, které otevírají úplně novou éru módního průmyslu.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz