Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Hlavně ať se máme rádi

Hlavně ať se máme rádi

27.1.2021 - redakce Babinet.cz

Co se škádlívá, to se rádo mívá. Poškádlete svého milého nebo svoji milou spodním prádlem nebo ponožkami se záplavou srdíček. Lásku najdete i na našich horkých novinkách – pohodlných pantoflích a maskách na oči. Pro tu pravou domácí pohodu jako stvořené.

 

 

 

 

 

 

 

Dedoles, veselé papuče, cena od 499,-

Dedoles, veselá maska na oči, cena od 99,-

Dedoles přináší jedinečnou řadu veselých antibakteriálních roušek s oblíbenými motivy! Jak jinak teď ukázat lásku než rouškou se záplavou srdíček. Roušky je možné kdykoliv vyprat a rozveselovat své okolí znovu a znovu.

Dedoles, veselá antibakteriální rouška, cena od 110,-

Dámy jistě ocení pohodlný set dámských trenekpodprsenky. Ideální pro domácí lenošení, do postele a všude tam, kde se chcete cítit pohodlně.  Stylové sportovní podprsenky jsou skvělé nejen na cvičení, ale i na každodenní nošení, protože jsou pohodlné a vyrobené z bavlny vhodné i pro citlivou pokožku. Srdíčko poskočí i při stylovém doplňku na chladnější dny – veselé nadkolenky.

Dedoles, veselá dámská podprsenka, materiál: 95% bavlna, 5% elastan, cena od 220,-

 

 

 

 

Dedoles, veselé nadkolenky, materiál: 82% bavlna, 16% polyamid, 2% elastan, cena od 224,-

Nadělte záplavu lásky svému milému. Pohodlné a stylové boxerky, trenýrky anebo ponožky zaručeně zlepší den a vyjádříte jimi, že láska je všude kolem nás. Například i na spodním prádle, které je z měkkého a příjemného materiálu vhodného i pro citlivou pokožku.

 

 

 

 

 

Dedoles, veselé pánské boxerky, materiál: 95% bavlna, 5% elastan, cena od 199,-

Dedoles, veselé pánské trenýrky, materiál: 100% tkaná bavlna, cena od 272,-

Dedoles, veselé ponožky, materiál: 70% bavlna, 28% polyamid, 2% elastan, cena od 149,-

A když si nejste jistí, jestli se trefíte, vsaďte na dárkový poukaz anebo Krabičku plnou lásky. Pravá láska je totiž jako veselé ponožky – jsou odlišné, ale spolu tvoří dokonalý pár. Potěšte svou milovanou polovičku tímto malým dárkem z velké lásky.

Dedoles, Krabička plná lásky, materiál: 70% bavlna, 28% polyamid, 2% elastan, cena od 379,-

Dedoles, dárkový poukaz, cena od 750,-

Mnoho lásky z Dedoles

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz