Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Originální dárky k Vánocům pro přítele

Originální dárky k Vánocům pro přítele

15.12.2020 - redakce Babinet.cz

Každý rok přemýšlíme nad tím, čím potěšit své blízké na Vánoce. Někdo shání vánoční dárky na poslední chvíli, někdo prohlíží výlohy obchodů už od letních prázdnin. Každý z nás chce ale vymyslet ten nejlepší vánoční dárek, který udělá upřímnou radost. A jedním z těch nejdůležitějších rozhodnutí je vánoční dárek pro přítele. Ať už jsme spolu jen pár měsíců, nebo slavíme už několikaleté výročí, chceme svého partnera potěšit něčím výjimečným a originálním. To je ale těžší, než se zdá.

 

Nekupujte mužům to, co už mají

Muži jsou většinou daleko víc technicky zaměření než ženy. Proto mají rádi moderní elektroniku nebo rychlá auta. Většina z nich si také ráda občas zahraje nějakou počítačovou hru nebo se – aktivně či pasivně – věnuje sportu. Problém ale je, pokud se žena v těchto věcech tak úplně nevyzná, protože vánoční dárek pak může dopadnout dost katastrofálně. V lepším případě muž skončí s něčím, co už dávno má, v horším případě pak s něčím, co si vůbec nepřál. Existuje ale dárek pro přítele k Vánocům, který je nejen originální, ale také praktický, a navíc nechá muže prokázat jeho chlapskou sílu.

Jedná se o dřevěné Bedny Manboxeo s páčidlem. Jednou z jejich hlavních předností je překvapení – když muž objeví pod stromečkem neznámou zatlučenou bednu, stoprocentně se v něm probudí zvědavost a bude chtít vědět, co je uvnitř. K tomu, aby to zjistil, ale bude muset použít přiložené páčidlo. A protože bedny od Manboxeo.cz jsou zatlučené skutečně důkladně, čeká ho opravdové páčení.

 

Originální a stylové dřevěné bedny

Uvnitř najde prémiový obsah složený z nejvybranějších světových i domácích specialit. Pokud si rád vychutná sklenici piva, určitě ho jako vánoční dárek potěší dárková bedna pro pivaře, kde najde světové pivní unikáty, nerezový chladicí půllitr a originální ručně vyráběné dřevěné podtácky s otvírákem. Gurmáni zase ocení ryze český dárkový box pro muže z poctivých regionálních produktů masitého, zeleninového i sladkého výběru.

Mezi muži se určitě najdou i milovníci ostřejšího pití. Z dárkové bedny si tedy mohou vypáčit jeden z výtečných prémiových rumů, například oblíbené Diplomatico nebo Plantation XO. Samozřejmě i ty jsou doplněné nějakou delikatesou na zub, třeba luxusní čokoládou k rumům nebo výjimečnou jelení terinou. Na své si přijdou i vášniví rybáři, kterým můžete jako dárek k Vánocům pořídit praktickou Bednu s páčidlem plnou nejlepších nástrah, krmení a návnad.

 

Dárkový poukaz trochu jinak

Další skvělou volbou jsou betonové cihly Manboxeo s kladivem, ve kterých je zalitý dárkový poukaz do vámi zvoleného obchodu. Muž se k němu musí nejdřív probojovat, ale o to větší z něj pak bude mít radost. Navíc opět vůbec nebude tušit, co ho uvnitř čeká. Až to zjistí, vybere si vánoční dárek sám podle svého uvážení, čímž vám odpadnou starosti a zároveň svého přítele nepřipravíte o překvapení. Manboxeo.cz nabízí více než 200 originálních obsahů a vyberete zde dárky jak pro muže, tak pro ženy i děti.

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

IgorZajan
20.12.2021 17:06

No já přítelkyni zase kupuji parfém https://yesparfemy.cz/parfemy/178016-chanel-allure-toaletni-voda-w-objem-100-ml.html tento je její oblíbený. Chci ale zkusit nějaký jiný. Jaký je váš nejoblíbenější?

IgorZajan
20.12.2021 17:06

parfém

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz