Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Redakční test: Když vaše hříva volá po správné péči, dopřejte jí kvalitní vysoušeč vlasů

Redakční test: Když vaše hříva volá po správné péči, dopřejte jí kvalitní vysoušeč vlasů

22.10.2020 - redakce Babinet.cz

Nejedna žena si vybaví problémy s vlasy, které s příchodem změn podzimních teplot a vlhkosti dostávají zabrat. Vysušení, krepatění, lámání,…  Sotva se vaše vlasy lehce zotavily od náporu spalující letního slunce, už na ně útočí další vnější vlivy. Ovšem mimo nepříznivého počasí je důležitým momentem v péči o vlasy a pokožku i správné vysoušení vlasů po umytí.

Sušte a upravujte vlasy, ale zachovejte jejich zdraví. Profesiónální pomocník na vysoušení vlasů je nutností!

Máte rádi kvalitní pomocníky, na které se můžete spolehnout? Otestovali jsme pro vás vysoušeč vlasů Panasonic EH-NA98.

Po prvním použití jsme ocenili okamžitý rozdíl stavu pokožky hlavy, ale i pleti. Kůže byla uvolněná a naprosto bez pocitu napnutí, které je častým nepříjemným problémem při vysokoteplotním vysoušení. Také pleť byla vláčná a bez podráždění. To vše díky generátoru iontů zinku a několika režimů, které tento model nabízí: Režim Scalp, který se postará o pokožku hlavy a obličeje. Mód Skin Care vám zase na závěr vysoušení pomůže s péčí o obličej. Jemnější proud s částicemi Nanoe a minerály vám perfektně hydratuje pleť.

obr. Panasonic EH-NA98 pracuje s revoluční technologií Nanoe částic, kdy vlasy suší zdravým pozvolným způsobem, ze středu jádra. Díky tomu budou vaše vlasy nejen rychle prosušené, ale také díky speciálním technologiím perfektně ochráněné.

Další pozitivní změnou byly hebké a výražně lesklejší vlasy, Nebylo nutné použítí žádných přípravků na zvýraznění lesku. Vlasy také perfektně držely vyfoukaný tvar účesu, takže i lak na vlasy mohl zůstat "v šuplíku". Potešila i krátká, ale výrazně výkonnější, rychlost vysoušení.

Panasonic EH-NA98 mážeme vřele doporučit. Nenechte se odradit vyšší cenou, 4 999 Kč, neboť vaším vlasům i pokožce se tato investice vrátí!

Na truhu najdeme ještě levnější model EH-NA65, který pořídíte za 2 490 Kč, ten je ovšem ochuzen o generátor iontů zinku a výběr režimů.

Nakonec jedna obecná dobrá rada pro dokonalé vysoušení – Nikdy nezačínejte vysoušení u úplně mokrých vlasů, ze kterých vám ještě kape voda. Lehce je nejdříve vysušte ručníkem, abyste odstranily přebytečnou vlhkost. Vždy fénujte od kořínků ke konečkům

panasonic.cz

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

*/ ?>