Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  HTC Desire EYE - první skutečný selfie telefon

HTC Desire EYE - první skutečný selfie telefon

8.12.2014 - redakce Babinet.cz

Nová technologická vychytávka HTC Desire EYE přinese radost především milovnicím mobilních foťáků. Nabízí nejen 13 megapixelový fotoaparát na obvyklé zadní straně, ale ten samý i na straně přední. A pozor dámy, přichází mobil, který vám rovnou při focení vyhladí tvář a se kterým můžete svou drahou polovičku cvaknout i pod vodou.

Spolu s novým telefonem přichází HTC se softwarovou sadou HTC EYE Experience, která je určena i pro starší modely. Díky ní můžete souběžně fotit předním i zadním foťákem a své výtvory kombinovat do jednoho obrázku. Vyfotíte tak třeba azurové moře a zároveň sebe na pláži. Také všechny jistě oceníte funkci Retuše, kdy si při focení selfie můžete nastavit, jak moc chcete vyhladit a retušovat obličej. Mobil sám o sobě nabízí spoustu filtrů, do kterých můžete fotku zasadit a nemusíte k tomu stahovat další aplikace.

Telefon se pyšní také dvojitým LED bleskem opět na obou stranách. Při pořizování fotek se tak nemusíte bát tmy ani toho, že by se vaše tvář mohla rozmazat. Uspokojí i náročnější uživatelky, které po mobilním telefonu vyžadují zároveň skvělý výkon. Ani za jeho vzhled se nebudete muset stydět. Odvážný dvoubarevný a vodotěsný unibody design vás nadchne.

HTC Desire EYE můžete v České republice zakoupit v bílo-červené kombinaci. Pro pány je případně k dispozici modrá varianta. Novinka je k dostání za cenu 13 990,- Kč.


 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

*/ ?>