Babinet.cz  /  Magazín  /  Kultura  /  Jára Cimrman pod stromeček? Pořiďte svým blízkým novou publikaci!

Jára Cimrman pod stromeček? Pořiďte svým blízkým novou publikaci!

20.10.2014 - redakce Babinet.cz

Milujete Divadlo Járy Cimrmana, nebo „pouze“ sháníte dárek pod stromeček a máte ve svém okolí někoho, kdo tento soubor zbožňuje? V obou případech pro Vás máme perfektní tip – novou knihu o tomto smyšleném géniovi české kultury!

Divadlo Járy Cimrmana – divadlo, které se neproslavilo

Nakladatelství Computer Press, jež spadá pod společnost Albatros Media, vydalo v roce 2010 publikaci Jára Cimrman – Génius, který se neproslavil. V té se mohli čtenáři a čtenářky blíže seznámit s osobností zneuznaného českého velikána. Kniha se stala okamžitě velmi úspěšnou, o čemž ostatně svědčí i několik dotisků. Aktuálně ovšem vychází další publikace z edice Muzeum v knize, a to pod názvem Divadlo Járy Cimrmana – divadlo, které se neproslavilo. Co vše v ní naleznete?

  • Jedná se o nejobsáhlejšího průvodce dlouholetou historií tohoto divadelního souboru, který vznikl již v roce 1967! Seznámíte se nejen s dějinami divadla, ale rovněž s jednotlivými hrami a jejich aktéry i dalšími důležitými osobami.
  • Dozvíte se velké množství zajímavých informací, které potřebuje každý správný 
    cimrmanolog i cimrmanoložka ke svému vlastnímu bádání. Na 64 stranách na Vás přitom čeká také velké množství fotografického materiálu.
  • Naleznete zde více než 30 dobových dokumentů (např. původní protokol o vzniku Divadla Járy Cimrmana anebo obal první vydané desky Dlouhý, široký a krátkozraký). Na některé lze navíc narazit vůbec poprvé!
  • Publikace je stejně jako její předchůdkyně luxusní a jedná se o perfektní dárek, třeba k blížícím se Vánocům! Pokud tedy ještě nemáte vymyšlený dárek pro někoho z vašeho blízkého okolí, objednejte si knihu Divadlo Járy Cimrmana – divadlo, které se neproslavilo na Albatrosmedia.cz.

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz