Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Pozvánka na akci: Chytré potraviny Norbi Update konečně v České republice

Pozvánka na akci: Chytré potraviny Norbi Update konečně v České republice

21.4.2014 - redakce Babinet.cz

Po Maďarsku a Slovensku přichází nyní i na český trh značka Norbi Update. V prodejnách Norbi Update zákazníci najdou široký a bohatý sortiment potravin, které neobsahují přidaný cukr, mají nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index. Jsou vyrobeny ze speciální směsi mouky, takže obsahují hodně vlákniny a po jejich konzumaci zůstanete sytí déle než po běžných potravinách. Nejen proto se jim přezdívá chytré nebo inteligentní potraviny. Výrobky jsou vhodné také pro diabetiky.  Přitom složení není na úkor chuti, naopak potraviny si zachovávají svou přirozenou chuť.

Co jsou chytré potraviny?

Nejedná se o žádné dietní koktejly a proteinové tyčinky, ale o kompletní sortiment výrobků, z kterých si každý může sestavit nebo doplnit svůj vlastní jídelníček dle svých preferencí.

Zákazníci tak mohou vybírat z bohaté nabídky pekařských výrobků, cukrářských výrobků, mléčných produktů, těstovin, uzenin, džemů, koření, zmrzlin, nápojů ale i hotových jídel či třeba lehkých alkoholických nápojů. Vše v souladu se zdravým životním stylem. Výrobky jsou slazeny výhradně přírodními sladidly jako je např. Stévie nebo cukrové alkoholy (erythritol , xylitol). Při výrobě produktů se dbá na původ surovin a jejich výroba podléhá přísným kritériím. Výrobky Update jsou skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí snížit svou hmotnost, udržet si váhu nebo se zdravě stravovat. Jednoduché stravovací plány a doporučení navíc zákazníci obdrží zdarma rovnou při nákupu potravin. S Update je prostě snadné si zdravý životní styl udržet dlouhodobě,“ doplňuje Ing. Attila Baláž, výkonný ředitel Norbi Update CZ.

Více informací na www.norbi-update.cz

Přijďte na slavnostní otevření prodejny

Ve STŘEDU 23. dubna od 14,30 proběhne slavnostní otevření prodejny NORBI UPDATE v Bondy Centru Mladá Boleslav.

PROGRAM:

Pro veřejnost bude připraven bohatý program po celé odpoledne a v 15,30 h dojde k slavnostnímu otevření prodejny za účasti zakladatele společnosti Norberta Schoberta. Těšit se můžete na přednášku „Pohyb je energie“ od Bc. Vladimíry Krásové, naší jediné profesionální závodnice v kategorii IFBB BIKINI PRO. Dále na posilovnu mozku a vzlet helikoptéry, ovládanou mozkem (mozkoptéry). Na místě budete mít možnost ochutnat také naše výrobky a nechat si změřit  hladinu cukru v krvi.

Pro koho je Norbi Update?

  • Pro všechny, kteří chtějí zhubnout a nechtějí se trápit nesmyslnými dietami.

  • Pro všechny diabetiky.

  • Pro lidi s vysokým cholesterolem.

  • Pro sportovce a aktivní lidi.

  • Pro všechny, kteří se chtějí zdravě stravovat a záleží jim na tom, co jedí.

Zajímavost:

Za výrobky se skrývá silný příběh a motivace jeho zakladatele Norberta Schobera, který je známým cvičitelem aerobiku, fanouškem zdravého stravování a pozitivního myšlení. Na vlastní kůži se přesvědčil, jaké je to být uvězněn pod desítkami nadbytečných kil. O velké oblíbenosti potravin Norbi Update svědčí přes 860 000 získaných fanoušků na maďarském facebookovém profilu.

Během následujících měsíců budete mít možnost si výrobky zakoupit i přes e-shop, do konce roku se můžete těšit na otevření dalších prodejen v ČR.

www.norbi-update.cz

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

*/ ?>