Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  TIP: Špičková francouzská dermokosmetická značka URIAGE už je dostupná i u nás!

TIP: Špičková francouzská dermokosmetická značka URIAGE už je dostupná i u nás!

3.4.2014 - redakce Babinet.cz

S přípravky URIAGE se setkáte ve více než 80 zemích světa a nyní nově i v České republice. Značka Laboratoires dermatologiques d'URIAGE vznikla v roce 1992 a v současnosti patří mezi čtyři nejvýznamnější světové dermokosmetické značky. Jejím majitelem je významný kosmetický koncern PUIG, vlastnící i další značky jako např. Prada, Valentino, Nina Ricchi, Jean Paul Gaultier, Payot a další.

Součástí všech přípravků URIAGE je hojivá Termální voda Uriage, známá již od roku 1823 svými unikátními vlastnostmi. Obsahuje vysokou koncentraci minerálních látek a stopových prvků, díky nimž má mimořádné hojivé vlastnosti využívané při léčbě kožních, revmatologických a ORL onemocnění v lázních Uriage-les-Bains.

Všechny přípravky mají rodný list vystavený v srdci francouzských Alp poblíž města Grenoble. Sortiment značky představuje více než 140 výrobků, z nichž většina bude dostupných i v ČR.

Laboratoires dermatologiques d'URIAGE je držitelem celé řady unikátních světových patentů. Účinnost je prokázána klinickými testy a studiemi.

Přípravky jsou hypoalergenní a bez parabenů, proto jsou určeny i pro tu nejcitlivější lidskou pokožku. Jejich průměrná cena se pohybuje v lékárnách okolo 390,- Kč.

Více inrofmací naleznete na http://www.labo-uriage.cz.


 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

*/ ?>