Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Buďte na sv. Valentýna nápadití: Prožijte svátek zamilovaných se značkou Canon

Buďte na sv. Valentýna nápadití: Prožijte svátek zamilovaných se značkou Canon

12.2.2014 - redakce Babinet.cz

Chcete svého partnera překvapit vaším druhým kreativním já? Svatý Valentýn je pro to ideální příležitostí. Canon vám přináší nejen několik tipů na valentýnské dárky, ale také nápadů, jak si den všech zamilovaných ozvláštnit něčím opravdu originálním, vlastnoručně natočeným, vyfoceným či vyrobeným.

Darujte fotografický zážitek

Fotografické workshopy

Miluje fotografování, ale jeho fotobrašna už je plná? Věnujte mu poukaz na workshop s Canonem. Vybírat můžete z kurzů focení portrétů, architektury, nebo třeba i aktů. Anebo jděte na kurz oba a naučte se zachytit vaše zamilované momenty na téměř profesionální úrovni. Workshopy se konají v centru Prahy a vedou je profesionální fotografové.

Seznam plánovaných workshopů najdete zde. Ceny od 600 Kč.

Žádný obrázek neřekne tolik jako celé video

Canon Legria mini

Zachyťte své společné chvíle digitální videokamerou Canon Legria mini, která je tak malá a lehká, že ji můžete neustále nosit s sebou. Vzpomínky na první dovolenou nebo první společné vaření tak budou stále živé. A chcete uchovat hezkou památku na vlastnoručně připravenou romantickou valentýnskou večeři nebo hnízdečko plné růží? Legrii Mini nemusíte ani držet v ruce, takže stačí postavit, zapnout a můžete se plně soustředit na režírování romantické scény. Využít lze i unikátní funkce Time Lapse Recording: kamerka udělá záběr každých pár sekund a následně za vás poskládá celý příběh od začátku až do konce. Tak budete mít důkaz, že jste na překvapení skutečně pracovali jen a jen vy!

Natočte svůj vzkaz

LEGRIA mini X

Pokud nemůžete být na svátek zamilovaných spolu, svůj vzkaz natočte. Nová kamerka LEGRIA mini X totiž vedle špičkového HD videa přináší i profesionální kvalitu zvuku. Nemusíte se bát, že natočit video, sestřihnout a poslat zvládne jen profík. Naopak. Kamera se ovládá zcela jednoduše přes dotykový displej a poslat video na YouTube nebo emailem bez zapnutí počítače vám nebude činit sebemenší potíže. Pošlete ho přes pár ťuknutí přímo z kamerky přes domácí Wi-Fi. Anebo darujte Legrii pěkně svátečně zabalenou Legrii přímo s nahraným vzkazem.

Pohled z obou stran

Canon PowerShot N100

Každý valentýnský příběh má dvě hlavní postavy a fotoaparát Canon PowerShot N100 je na něj jako dělaný. Zvládne zachytit nejen překvapení partnera, když rozbaluje váš dárek, ale zároveň i to, jak se očekávání odráží ve vaší tváři. Nakonec fotoaparát spojí úsměvy na obou stranách do jednoho výsledného snímku nebo filmu. A ani nevadí, když netrefíte přesný moment: díky funkci Hybrid Auto, která automaticky vytváří čtyřsekundové filmové klipy před a po stisknutí spouště, si prostě vyberete ten nejlepší záběr. Až bude oslava u konce, zvládne fotoaparát všechny snímky i videa zkompletovat (funkce Story Highlights) do jednoho příběhu. Vy nemusíte ani jednou kliknout. Vlastně ano, ještě pár kliků je třeba, abyste příběh nebo jen některé snímky ihned poslali přes wifi na sociální sítě, a to přímo z foťáku. Protože to stejně uděláte, že ano?

Opravdu romantický dárek

Zrcadlovka Canon EOS 100D

Fotoaparát není jen technická hračka. Zachytí vaše společné chvilky a všechna poprvé tak, abyste se k nim mohli kdykoli vrátit. A pokud si pořídíte nejmenší a nejlehčí zrcadlovku současnosti EOS 100D, můžete se fotit opravdu kdekoliv – na sjezdovce i na nákupu. Přitom nemusíte spoléhat jen na automat, pohrajte si i s kreativními filtry, můžete vytvořit černobílé snímky nebo vyhrát si vyhrát s různými rastry a kreativními režimy. A to bez jakékoli úpravy v počítači! Ty nejlepší společné fotky můžete vytisknout díky rozlišení 18 miliónů pixelů i jako velké plakáty a vyzdobit jimi celý být. Úsměv na tváři vašeho partnera je zaručen!

Fotoaparát stále po ruce

Kompaktní fotoaparáty PowerShot SX600 HS a IXUS 265 HS

Na zrcadlovku si vaše drahá polovička netroufá, anebo potřebujete prostě ještě jen lehký a praktický foťák? Porozhlédněte se po barevném kompaktu. Stylové kompakty PowerShot SX600 HS a IXUS 265 HS jsou finančně nenáročným dárkem a pobaví spektrem zářivých barev – od světle fialové nebo rudé až po neutrální stříbrnou. Vyberte ten, který bude nejen ladit s kabelkou, ale obstará i výborné fotky. U takové „krabičky“ byste asi nečekali 18násobný optický zoom a technologii s 36násobným přiblížením, díky které si přitáhnete i vrcholek zasněžené hory? A navíc ho můžete jednoduše propojit s vaším chytrým mobilním telefonem nebo tabletem a ten se pak stane vaší prodlouženou rukou (na displeji se zobrazí virtuální spoušť). Konečně budete na vašich společných fotkách opravdu všichni.

Stará dobrá papírová Valentýnka

V době SMSek a chatů papírové přání překvapí, o to větší překvápko bude růžová obálka na 14. února. A přitom nemusí být kupovaná. Probuďte svého tvůrčího ducha a zkuste vytvořit vlastní valentýnku v Canon Creative Park. Mezi aktuálními tipy najdete malé kartičky k dárkům i velká přání, která můžete opatřit vlastními fotkami. Už si ani nevzpomínáte, kde všude jste spolu byli? Vytvořte pro svého partnera zamilované vzpomínkové album. Stáhněte si z Creative Parku různé ozdobičky do scrapbooků. Vše stačí vytisknout na fotopapír na tiskárně Pixma. Pro domácí tisk se nabízí zcela nový model PIXMA iP2850, jehož elegantní kompaktní design, ale hlavně vysoce kvalitní tisk vás nadchne na první pohled i pokus.


 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

*/ ?>