Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Kosmetika adidas s Kiki a Maki

Kosmetika adidas s Kiki a Maki

1.1.2014 - redakce Babinet.cz

Zima nás ještě nějakou chvíli bude držet ve své moci, ale s kosmetikou adidas se díky novým tvářím této osvědčené značky Kristýnou Kolocovou a Markétou Slukovou ocitneme v mžiku na prosluněné beachvolejbalové pláži. Spojení kosmetické značky adidas a nejúspěšnějšího českého beachvolejbalového páru současnosti je více než výmluvné. Značka adidas je dynamická, sportovní, moderní a Kristýna s Markétou dokonale reprezentují nejen tyto aspekty, ale i klíčové hodnoty této značky - zábavu, energii, autentičnost a přátelství.

Vůbec poprvé adidas vytvořil složení antiperspirantů navržené výhradně pro splnění specifických potřeb žen. Ať už soutěží na hřišti jako Kiki a Maki, nebo se pohupují na tanečním parketu, nové složení adidas Cool & Care pro ženy účinně chrání pokožku a nabízí dávku svěžesti. Všechny produkty poskytují 48hodinovou ochranu a obsahují zvláčňující prostředky, které zklidňují a chrání pokožku.

Nové antiperspiranty jsou k dostání

ve formě sprej, roll on a stick. Nové složení roll-onů adidas je mnohem pohodlnější a praktičtější než kdykoliv předtím. Roll-ony obsahují nový Skin Protect Complex pro lepší péči o vaši pokožku a inovativní o 85% rychleji sušší technologii pro příjemnou aplikaci.

Řadu doplňují sprchové gely Fresh, Smooth, Vitality, Happy, Protect a Shape a řada vůní Fizzy Energy, Floral Dream, Fruity Rhytm, Natural Vitality, Pure Lightness a Fun Sensation, které reflektují energický, sebevědomý a hravý vzhled současné generace žen.

adidas Cool & Care pro ženy – spray    85 Kč / 3, 29 €

adidas Cool & Care pro ženy – roll on  75 Kč / 2, 99 €

adidas Cool & Care pro ženy – stick     79, 90 Kč / 3, 29 €

www.coty.cz

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz