Babinet.cz  /  Magazín  /  Zdraví  /  Klouby nelze ošidit

Klouby nelze ošidit

10.11.2013 - redakce Babinet.cz

Pokud začnou bolet klouby, vnímáme věk daleko intenzivněji a nejenom to,  je to jako bychom náhlé zestárli o deset a více let.

Kloubům prospívá pravidelný pohyb…, ale o tom všem už bylo napásáno dost.

Kanadská značka Barny’s se klouby zabývá z té druhé strany, tedy vývojem a výrobou přípravků na klouby. Za všechny jmenujme Celadrin, o kterém emeritní prezident kanadské obchodní komory říká – „Kanada je na Celadrin pyšná“. A jak by také ne, Celadrin má ve světě hodně dobré jméno.

Letos jsme přišli navíc s novinkou Celadrin locomotive. Rozdíl ve složení mezi Celadrin™ locomotive™ a všemi ostatními přípravky na klouby, které najdete v lékárnách je obrovský. Odbornici tvrdí, že ve složení je síla a to o složení Celadrinu locomotiveplatí doslova. Jeho receptura byla navržena s ohledem na naše dlouholeté zkušenosti v této oblasti. Některé naše původní přípravky na klouby si určitě, pamatujete ještě pod názvem Proenzi (dnes už ve vlastnictví jiné firmy). Recepturu Celadrinu locomotivepozitivně ovlivnily i naše nové poznatky. Jsme přesvědčeni, že v současné době je Celadrin™ locomotive™ maximum možného, protože má složení, které nikdo jiný v této zemi nenabízí a vlastně, i z důvodu patentovaného Celadrinu, nabídnout nemůže.

Za stejné peníze si můžete koupit jiný přípravek na klouby než Celadrin™ locomotive™, ale proč byste to dělali, když Celadrin™ locomotive™ nabízí více, mnohem více a vracíme se tak na začátek - Klouby nelze ošidit .

www.barnys.cz

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Ivanaa
18.9.2018 10:10

máte s tímto přípravkem někdo nějakou zkušenost?

Marketaaa
3.10.2018 09:46

s tímto ne, ale hodně jsem teď četla o Alavisu, tak jsem si ho taky koupila, beru ho 14 dní a zatím super.

Martinela
30.10.2018 13:39

přijde mi, že ty dnešní přípravky na klouby jsou plné chemie, eček a jsou to pouze placeba. Alavis jsem sice ještě nezkoušela, ale máte s nim nějakou přímou zkušenost?

Mariannka
5.12.2018 22:38

zabralo ti to po 14 dnech? Kdy bolesti uplně zmizí?

Mariola
7.12.2018 10:37

už jsem to taky konzultovala s odbornikem a pry je to zaležitost na delší dobu a ne jenom na 14 dní.

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz