Babinet.cz  /  Magazín  /  Zdraví  /  Podpořte imunitu proti chřipce a nachlazení

Podpořte imunitu proti chřipce a nachlazení

20.10.2013 - redakce Babinet.cz

Při oslabené imunitě hrozí, že snáze dostaneme např. chřipku, která je vyvolána viry, anebo angínu, jejímž původcem jsou bakterie.

Enzymy řídí fungování imunity

Velký význam v našem těle mají proteolytické enzymy, které pomáhají zajišťovat rovnováhu a fungování imunitního systému. Při problémech s imunitou je namístě podpořit náš obranný systém podáváním obdobných enzymů zvenčí. Dlouholeté výzkumy ověřily účinnost unikátní směsi proteolytických enzymů, která je obsažena v jediném tradičním lékusystémové enzymoterapie – léku Wobenzym.

Podpůrná léčba při chřipce a angíně

Wobenzym působí proti zánětům a podporuje oslabenou imunitu, proto by ho měli lidé, které chřipka, angína nebo jiné záněty dýchacích cest ohrožují nejvíce, začít užívat už v období zvýšeného výskytu nemoci. Jestliže jsme chřipku nebo jiné virové onemocnění už dostali, Wobenzym ho posílením imunity pomáhá rychleji zvládnout, a zkracuje tak dobu léčby. Navíc pomáhá zabránit dalším komplikacím.

Aby se nemoc neopakovala

I když už jsme z nejhoršího venku, tedy v období rekonvalescence, Wobenzym posiluje stále ještě oslabenou imunitu a je tak účinnou obranou proti případnému opakování nemoci a jejímu přechodu do chronického stavu. Podpůrná léčba Wobenzymem se osvědčuje nejen u dospělých, ale i u dětí, které především trápí problém častého opakování zánětů dýchacích cest – angín, zánětů hrtanu, průdušek, vedlejších nosních dutin apod.

Více na www.wobenzym.cz

Wobenzym je tradičním lékem z přírodních zdrojů pro vnitřní užití. Pečlivě pročtěte příbalovou informaci.  Léčbu dětí konzultujte s lékařem.


Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Kapicka
23.10.2013 08:54

Máte někdo s Wobenzynem fakt konkrétní zkušenost? Hodně jsem slyšela a znám lidi, kterým to pomohlo při pooperačním stavech a na úrazy a takový, ale co se týče podpory imunity, prevenci nachlazení apod. zvlášť pro děti, tak tam mám spíš negativní reakce od lidí. Podělte se o své zkušenosti jestli máte!!!

allena
24.10.2013 08:19

S Wobenzynem zkušenost nemám, otec ho na doporučení lékaře užíval před a po operaci ramene. V naší rodině jinak používáme na podporu imunity Hlívu 800mg z lékárny,je přírodní, pouze pomletá sušená hlívá, tak si zachová všechny vitamíny a důležité látky a opravdu funguje, máme vyzkoušeno

Zuzaneecka
6.1.2015 06:31

Wobenzyn taky neznám, můžou ho i těhotné?? Beru teď bylinkový sirup Stopbacil, ten je na únavu, vyčerpání a podporu imunity úplně super, hlavně oceňuju to, že ho teď můžu a chuťově taky dobrý.

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

*/ ?>