Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  kika nabízí širokou škálu kuchyní v různých cenových hladinách

kika nabízí širokou škálu kuchyní v různých cenových hladinách

18.10.2013 - redakce Babinet.cz

Zákazník ve všech obchodních domech kika po celé České republice najde širokou škálu kuchyní. Pestrý sortiment nabízí kuchyňské bloky, sektorový nábytek i plánované sestavy. Vše lze sestavit z různých kombinací, ve specifických rozměrech, s rozličnými pracovními deskami, různými typy skříněk, úchytů a dalšími doplňky.

Kuchyňské studio kika poskytuje plánování kuchyní na míru

V kuchyňských studií kika nabízíme plánované kuchyně od předních německých firem s nejvyšší kvalitou jakosti i garancí ceny. Zde si může každý vybrat z velkého množství dekorů předních ploch, korpusů i pracovních desek a má k dispozici také širokou paletu více než 100 vzorků z nejrůznějších materiálů. Zákazník si sám naplánuje cenu, rozměry, povrchy i technologické detaily své budoucí kuchyně.

Nolte, Vonderstedt a Blogg

Mezi nejdůležitější zástupce kuchyní patří v kika především renomované německé značky vysoké kvality Nolte, Vonderstedt a Blogg.

Kuchyně Nolte

V oblasti kvalitního designu jsou na českém trhu stoprocentní jedničkou kuchyně Nolte. Jedná se o kvalitní značkové kuchyně s mimořádně dlouhou životností splňující náročná ergonomická hlediska zákazníků. Na výběr jsou jak barevné trendy kombinace, tak tradičnější varianty ve světlých nebo naopak tmavších barvách oblíbené zejména u mužů. Designéři firmy Nolte vybrali vždy pro jeden program takovou paletu barev, která je vzájemně velmi dobře kombinovatelná a navrhli rovnou i vhodné designy pracovních desek. Navíc, pokud se zákazníkovi přece jen po letech výraznější barva omrzí, může dvířka vyměnit za jakýkoliv jiný trendový odstín. Značkové kuchyně Nolte mají řadu dalších předností, které u jiných výrobců kuchyní nenajdete, například tloušťku pracovní desky 50mm, těsnění v korpusech snižující prašnost uvnitř skříně, standardní barvu korpusu, patentované spojení pracovních desek, prosklené výklenky s emočními dekory a možnost nabídnout provedení ChromLine, GlassLine.

Stále větší oblibu si u zákazníků získávají kuchyně v různých odstínech šedé v kombinaci se zajímavými neotřelými a teplými barvami podzimu jako například curry, která dokáže vytvořit most mezi zářivou trendovou barvou a přírodními odstíny. Zároveň se letos vracejí dekory dřeva, jak z přírodní dýhy, tak i velmi zdařilé imitace z laminátu. Prosazují se zde nové odstíny mokka, tabák, ale i světlá dřeva jsou žádána. Jako kontrast k moderní kuchyni se velmi dobře vyjímají dekory starého dřeva. Nově se ukazuje matné sklo jako materiál nenáročný na údržbu, působící na dotek příjemně a teple.

Poslední dobou se prosazují tzv. bezúchytkové kuchyně v nejrůznějších provedeních. Lehkost a čistotu tohoto nábytku podtrhují slabší pracovní desky a opravdovým hitem se stalo LED osvětlení zapuštěných úchytkových lišt, které zvýrazňuje jejich elegantní linie a zároveň eliminuje jejich strohost. Svítící LED lišty s teplou barvou světla se stávají nedílnou součástí každé moderní kuchyně. Cenový rozdíl oproti jiným světelným zdrojům je nepatrný a efekt ohromující.

Kuchyně Vonderstedt

Celosvětově uznávaná značka, kterou naleznete v České republice exkluzivně pouze v kika poskytuje zákazníkům možnost vytvořit si návrh kuchyně zdarma a zaměření kuchyně ještě před sepsáním kupní smlouvy. Jedná se o plánování kuchyně s milimetrovou přesností a velkým výběrem předních ploch, pracovních desek, úchytů, a skříněk, které jsou vždy smontované přímo z výroby. U kuchyně Vonderstedt dostane každý zákazník certifikát, garantující kvalitu, která vydrží 10 let. Máte tak záruku nejen 2 roky, nejen 5 let, ale celých 10 let. Navíc každý zákazník má možnost do 1 roka od montáže požádat o kontrolu kvality zdarma. Mezi detaily, za které nemusíte připlácet, patří tlumiče šuplíků, dvířek a skleněné boky šuplíků. Kuchyně Vonderstedt garantují naprostou ergonomickou dokonalost.

Kuchyně Blogg

Také v rámci nabídky kuchyní Blogg má zákazník kika k dispozici návrh kuchyně zdarma, individuální přístup ke každému zákazníkovi a zaměření kuchyně před sepsáním kupní smlouvy. Velkým plusem je snadná montáž díky předmontovaným skříňkám, nastavitelná výška soklů a možnosti rozšíření. Samozřejmostí jsou testy životnosti s několikanásobně překročenou životností záruky a známka kvality made in Germany. Tyto kuchyně jsou vybaveny jedním z nejmodernějších kování firmy Hettich, korpus je z výroby přesně smontovaný a tloušťka 16 milimetrů zajišťuje vysokou stabilitu skříňky. Hranice standardu u značky Blogg je vysoká už proto, že samotná konstrukce a bytelnost skříněk se v závislosti na ceně nemění. Faktorem určujícím cenu je především výbava kuchyně a volba přední plochy.  Zákazník si vybere z různých možností plánovatelnosti kuchyní a svou budoucí kuchyň si navrhne přesně podle svých požadavků a prostorových možností. Možnost plánování kuchyní Blogg je obohaceno například i o bočnice v různých tloušťkách a materiálech. Způsob otevírání závěsných skříněk pak může být výklopný, otevírací, zlamovací, posuvný nebo skládací. Ve spodních skříňkách se na přání zákazníka použijí výsuvy, šuplíky, sortery na odpadky nebo speciální výsuvné systémy na láhve či utěrky.

Současným trendem jsou bezúchytkové kuchyně

Kika nabízí svým zákazníkům v rámci zbrusu nové kolekce 2014 hvězdnou novinku "bezúchytkových kuchyní" řady „LINE N“. Velkým trendem v oblasti designových kuchyní je sněhově bílá barva. Prim v nové kolekci hraje zejména odstín "Prémium bílá", který bude pokračovat i příštím rokem a navíc k němu přibude také odstín "Minerální šedá" a "Písek". Minerální šedá barva je teplá, přírodní odstín propůjčuje každé místnosti odlehčený charakter a v kombinaci s prémiově bílou také dojem čistoty a elegance. V kombinaci s jednoduchými liniemi nabízí kuchyně Nobilia skvělý kompromis designérské propracovanosti a současně vzhledu, na kterém se shodnou oba partneři v domácnosti. Zákazník má na výběr lesklou variantu a po úspěšném zavedení matné alternativy v barvě písku najde letos v sortimentu již obě možnosti.

Právě bohatá nabídka materiálů a barev, variabilita uspořádání, možná kombinovatelnost jednotlivých sestav a bezproblémové úpravy na míru jsou důkazem profesionality a kvality renomovaných německých výrobců, které v České republice zastupují obchodní domy kika v Praze Letňanech, Čestlicích, Brně, Ostravě, Olomouci, Plzni a Liberci.

Zdeněk Kuchař, vedoucí oblasti kuchyní kika


 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

*/ ?>