Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Novinky pro příznivce mobilních telefonů NOKIA

Novinky pro příznivce mobilních telefonů NOKIA

1.10.2013 - redakce Babinet.cz

Chytrý telefon, NOKIA LUMIA 1020, který definuje nový standard kvality ve fotografování mobilem, je v prodeji od konce září v nezávislé distribuci a brzy poté jej nabídnou dva největší mobilní operátoři: T-Mobile a Telefónica O2. Očekávaná cena včetně daně je zhruba 17 000 CZK, k dispozici bude žluté, bílé a černé provedení. S inovativní technologií Nokia PureView zahrnující optickou stabilizaci obrazu je telefon schopný přinášet jedny z nejostřejších snímků, které je možné pořídit digitálním fotoaparátem. Toho je dosaženo kombinací špičkového hardwaru a nové aplikace nazvané Nokia Pro Camera, která umožňuje komukoliv vytvářet profesionální snímky. Zoom lze použít jak před, tak po pořízení snímku. Nokia Lumia 1020 je nejvšestrannější digitální fotoaparát na trhu. Unikátní funkce „dual capture“ simultánně pořizuje snímek ve vysokém rozlišení 38 Mpx, který lze doslova neomezeně editovat, a vytváří také snímek v rozlišení 5 Mpx, jenž lze jednoduše sdílet v sociálních sítích díky Windows Phone 8. Telefon také obsahuje technologii Nokia Rich Recording mohou obsahovat stereo zvuk s až šestkrát vyšší úrovní hlasitosti než běžné mikrofony chytrých telefonů a věrně tak zachytit i ty nejhlasitější koncerty.

Dalsí nové mobilní telefony od společnosti NOKIA Lumia 625 a Nokia 515

Přístroje jsou na volném trhu k dispozici již od druhé poloviny září. Orientační cena modelu Nokia Lumia 625 je 6 990 Kč a orientační cena modelu Nokia 515 je 3790 Kč včetně DPH. V tuto chvíli potvrzená dostupnost u operátorů: Model Nokia Lumia 625 bude dostupný u operátorů Telefónica Czech Republic a Vodafone Czech Republic. Nokia 515 bude dostupná u operátora Telefónica Czech Republic.

NOKIA LUMIA 625

Nokia Lumia 625 je cenově dostupný 4G chytrý telefon, který pomůže lidem vidět víc z toho, co milují. Lumia 625 přináší vysokorychlostní zábavu na velkém 4,7“ super citlivém LCD displeji a s podporou pro 4G. Na trh přichází v pěti zářivých barvách a s výměnnými kryty, které přidávají k již tak rozsáhlým možnostem Windows Phone 8 další možnost personalizace. Nabízí také řadu inovací jako například Nokia Smart Camera, která nabízí šikovné funkce: odstraňování nežádoucích objektů z fotografií, či Nokia Cinemagraph, která proměňuje fotografie v živoucí vzpomínky doplněné pohybem. Je poháněna nejnovější verzí Windows 8, které zahrnuje propojení s Xbox Live, Microsoft Office a 7 GB online SkyDrive úložiště, které uživatelům usnadňují jejich každodenní život.

NOKIA 515

Telefon zabalený v lehkém hliníku v sobě kombinuje moderní design, vysoce kvalitní materiály a špičkový výkon. Nokia 515 bude dostupná jak  ve variantě s podporou pro  jednu SIM kartu tak i ve variantě  podporující dvě  SIM karty využívající  technologii  Easy Swap Dual SIM. S tloušťkou pouhých 11 mm se Nokia 515 perfektně schová i do té nejmenší kapsy či kabelky. S Nokia 515 lidé nikdy nepropásnou moment, který chtěli fotoaparátem zachytit. Chytrý fotoaparát nabízí rozlišení 5 megapixelů, LED blesk i pokročilé fotografické funkce pro zachycení, editování a sdílení fotografií, včetně funkcí panorama, sekvenční snímání a autoportrét. Nokia 515 podporuje rychlý 3,5 G HSDPA internet. Telefon nabízí ve verzi s jednou SIM kartou výdrž až 38 dní, což z něj činí perfektně vyvážené zařízení pro práci i volný čas.

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

*/ ?>