Babinet.cz  /  Magazín  /  Aktivní život  /  TIP NA AKCI – neděle 25.8.

TIP NA AKCI – neděle 25.8.

21.8.2013 - redakce Babinet.cz

Pobavte se s přáteli a podpořte nadaci

Nevíte, co s nedělním odpolednem? Zastavte se 25. srpna od 13:00-19:00 ve Freestyle Parku Modřany, v okolí lodi Port62, kde si budete moci zahrát s přáteli plážový volejbal nebo třeba pétanque. Osvěžit se můžete studenými nápoji – ledovým čajem, coolerem či kávou – z kaváren Costa Coffee, a to pouze za symbolickou cenu 20 Kč.

Výtěžek z akce půjde na organizaci Nadace Costa, která zlepšuje sociální a ekonomické podmínky v komunitách pěstitelů kávy v zemích jako Kolumbie, Kostarika, Vietnam, Etiopie apod. Jejím hlavním cílem je zajišťovat vzdělání dětem pěstitelů kávy.

----------------------------

O Nadaci Costa:

Nadace Costa byla založena v roce 2006. Motivem byla snaha odvděčit se farmářům na kávových plantážích i jinak než penězi, a to poskytnutím vzdělání dětem plantážníků, protože vzdělání je prevencí chudoby. Za sedm let Nadace Costa vybrala 2,5 miliónů liber, za něž se postavili a vybavili školy veškerými pomůckami včetně knihoven, dětských hřišť apod. Své místo ve školní lavici nalezlo a na vzdělání dosáhlo 17 553 děti.

Práce nadace je financována dary kaváren Costa Coffee. Jejím cílem je postavit do roku 2017 padesát škol a umožnit tak přístup ke vzdělání padesáti tisícům dětí.


 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

*/ ?>