Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Ovocné kytice Frutiko, stylové květiny i jako dárek ke Dni matek

Ovocné kytice Frutiko, stylové květiny i jako dárek ke Dni matek

26.4.2013 - redakce Babinet.cz

Klasické květiny potěší, květiny z čerstvého ovoce a čokolády však naprosto nadchnou a navíc zachutnají! Frutiko.cz představilo tuto jedinečnou, v zahraničí velmi oblíbenou, novinku na počátku tohoto roku a Praha si ovocné květiny ihned oblíbila. Ovocné kytice a bonboniéry vyrobené z pečlivě vybíraného čerstvého ovoce a kvalitní čokolády můžete objednat jednoduše online na Frutiko.cz a nechat doručit zdarma kamkoli po Praze.

Kytice z čerstvého ovoce a čokolády se staly oblíbeným a zdravým dárkem k narozeninám, svátku i výročí. Skvěle se hodí také jako originální dárek všem maminkám ke Dni matek. Frutiko vyrábí ovocné kytice i bonboniéry z ovoce v den doručení, čímž zaručuje naprostou čerstvost produktů. Doručení květin v Praze nabízí Frutiko zdarma a cena obsahuje také krásné blahopřání s osobním vzkazem. Příjemce tak ihned ví, kdo mu online květiny poslal.

Originální ovocné kytice jsou oblíbené nejen jako dárek k významným událostem, ale také jako netradiční výzdoba firemních večírků a rautů. Své místo našly ovocné kytice Frutiko i jako dekorace svatební hostiny a rodinných oslav. Pro tyto větší příležitosti připravilo Frutiko velkou kytici Ovocný koktejl, na které si pochutná až 12 osob. Ovocné kytice promění každou oslavu, zahradní párty a návštěvu v nezapomenutelný zážitek.

Ovocné kytice a bonboniéry si prohlédněte na stránkách Frutiko.cz, kde můžete květiny online jednoduše objednat nebo podpořte ovocné kytice na facebooku.

Zúčastněte se naší soutěže a vyhrajte kytici Ovocný sen!

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

LenkaSablova
14.8.2013 20:39

Krása, už vím co koupím za originální dárek mamince ke dni matek 2014

robert.majoros.50
13.12.2014 22:34

Kytice z ovoce v Ostravě najdete na www.facebook.com/ovocnekyticeostrava a nebo v Teplicích na www.facebook.com/kyticezovoceteplice

robert.majoros.50
28.2.2015 08:49

Kytice z ovoce jsou dobré u firem www.jablenka.cz a také www.kyticezovoceteplice.cz

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

*/ ?>