Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Méně vrásek nyní a navždy

Méně vrásek nyní a navždy

23.3.2013 - redakce Babinet.cz

Aloe Vera rostlina je nejvíce známá pro její léčivé a změkčující vlastnosti. Nicméně jsme si jen málo vědomi toho, že Aloe Vera je ideální k prevenci degenerace pokožky.

Aloe Vera snižuje oxidační stres a obnovuje přirozenou obranyschopnost Vaší pleti. Aloe Vera tak chrání Vaši pleť před vnějšími faktory, jako vítr, počasí a znečištění ovzduší, a zároveň jí dodává vlhkost a výživu. Vysoký obsah ekologické Aloe Vera tak vytváří ze série AVIVIR Aloe Vera řadu produktů proti stárnutí.

Nově přinášíme na trh protivráskový krém denní a noční a vysokou koncetrací ekologické Aloe Vera (ACTIValoe®).

Co je ACTIValoe®?

ACTIValoe® je stejná Aloe Vera (od společnosti Aloecorp, USA), kterou využívá společnost Aloe Vera Group ApS od svého založení. Je mimo jiné známo, že důležité acetylované polysacharidy (Acemannan) se rozkládají enzymy a mohou se zničit, pokud surovina není pasterizována v pravý čas. Tyto polysacharidy jsou velmi důležité pro konečné vlastnosti produktu.

Aloecorp má nyní velmi řízené sklizně a proces zpracování, což zajišťuje zachování účinných látek a vyhnutí se degradaci.

Každá dávka se analyzuje před uvolněním na přítomnost hlavních složek. Pouze ta, která splňuje přísné požadavky, může být nazývána ACTIValoe®. Na polích Aloecorpu  v Tampicu v Mexiku se pěstují Aloe Vera rostliny přirozeně bez použití chemických hnojiv, herbicidů a pesticidů.

Používají se pouze ručně sbírané listy zralých rostlin.

ACTIValoe® od Aloecorpu  nejen překračuje normy zavedené Mezinárodní vědeckou radou o Aloe (IASC) - certifikační program pro obsah a čistotu, ale ještě důležitější je, že je Aloecorp jediným dodavatelem, který kvantifikuje a zajišťuje zachování minimálně 10% polysacharidů (suchá hmotnost) přes jejich jedinečný patentovaný proces. Polysacharidy jako glukomannan a acemannan jsou dnes považovány za hlavní účinné složky v Aloe Vera.

Vyzkoušejte protivráskové krémy AVIVIR

AVIVIR Aloe Vera protivráskový denní krém, 50 ml - 75 % ekologické ACTIValoe®

Intenzivní hydratační denní ochrana. Ekologická Aloe Vera regeneruje, zklidňuje a hydratuje pokožku. Obsah kyseliny glukuronové v krému, která je součástí kyseliny hyaluronové, zlepšuje schopnost pokožky vázat vlhkost, vytváří přirozenou výplň a tím se snižují linky a vrásky. Zvláčňující bambucké máslo chrání před ztrátou vlhkosti a zanechává pokožku hedvábnou a hladkou.

BEZ parabenů, BEZ parfémů, BEZ přidaných barviv, BEZ minerálních olejů.

AVIVIR Aloe Vera protivráskový noční krém, 50 ml - 72 % ekologické ACTIValoe®

Revitalizační a omlazující noční krém. Ekologická Aloe Vera regeneruje, zklidňuje a hydratuje pokožku. Obsah kyseliny hyaluronové v krému zlepšuje schopnost pokožky vázat vlhkost, vytváří přirozenou výplň a tím se snižují linky a vrásky. Krém zlepšuje celkovou strukturu pleti. Zvláčňující bambucké máslo chrání před ztrátou vlhkosti a zanechává pokožku hedvábnou a hladkou.

BEZ parabenů, BEZ parfémů, BEZ přidaných barviv, BEZ minerálních olejů.

Objednávejte na www.zdravinadzlato.cz

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz