Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  4 samolepkové tipy pro oživení vašeho bytu

4 samolepkové tipy pro oživení vašeho bytu

26.11.2012 - Kateřina Záleská

Velkým hitem mezi interiérovými dekoracemi posledních let jsou kvalitní samolepky na zeď od společnosti Fugu.cz. Ta spolupracuje s prvotřídními designéry, a díky kvalitě použitých materiálů jsou její samolepky nejen hezké na pohled, ale také nadstandardně trvanlivé. Pojďme se teď společně podívat na několik tipů pro ty z vás, kteří ještě samolepkovému kouzlu nepropadli. Uvidíte, že správně vybraná samolepící dekorace dokáže doslova rozzářit celý váš byt.


Jarní větev, která neopadá

U téhle samolepky do obývacích pokojů a ložnic naplno oceníte možnost různobarevného provedení, které je u Fugu samozřejmostí. Můžete si zvolit, jakou barvu bude mít dřevo této čerstvě rozkvetlé větve i jakým odstínem zahrají samotné kvítky. Ať už je venku mráz, nebo letní výheň, doma na vás bude vždy čekat kousek jarní svěžesti.

Pokud by vám nevyhovovala orientace větve, podívejte se ještě na samolepku stromu, který vyrůstá přímo ze země a může tvořit dominantu i větší stěny.


Chyť si svého ptáčka z origami

Poletující ptáčci obklopí vaše holé stěny a v mžiku jim dodají opravdovou dynamiku. Šest různých origami ptáčků totiž může zdobit malé i velké plochy zcela originálním způsobem. Jako ostatní samolepky se ani ptáčci nelesknout a vypadají tak jako dokonalá malba. Zkombinovat je navíc můžete snadno i s dalšími samolepkami přírodních nebo abstraktních motivů.

Fugu ale nemyslí jen na elegantní interiéry a dokonalé doplňky. Zaměřuje se také na děti, kterým ve formě samolepek na zeď můžete dát skvělý dárek pod vánoční stromek.


Nebe a vesmír probudí dětskou zvědavost

Zdánlivě nedosažitelné výšiny nás lákají už od dětských let. Sada samolepek Nebe a vesmír nenechá vaše děti v klidu a obrátí je k věcem nadpozemským. Cizí planety, balóny, raketoplány, nebo třeba UFO? Fantazii se meze nekladou, stejně jako těmto krásný samolepkám, které se budou v dětském pokojíku opravdu vyjímat.


Mořské potvůrky ve vaší koupelně

A nemusíte zůstávat jen u dětského pokoje. Populární sada samolepek s roztomilými obyvateli moří se totiž ideálně hodí do koupelny. Díky provedení z voděodolného vinylu se nemusíte bát samolepky postříkat vodou. Problémem není ani vylepení na nejrůznější povrchy včetně kachliček. Uvidíte, že díky rybičkám, mořskému koníku, chobotnici a želvě se vaše děti budou mýt dobrovolně a rádi.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

BarcaB
1.12.2012 19:59

Tak to vypadá opravdu hezky. Je dobré oživit si stěny v bytě buď nějakou zajímavou barvou, nebo tapetou či podobnou samolepkou. Před pár dny jsem na toto téma četla článek v posledním čísle časopisu Moje psychologie (s T. Vilhelmovou na titulce). Jmenoval se Barevné bydlení. I když je teď před Vánoci plno práce, úplně jsem dostala chuť nakoupit barvy a vymalovat. Sice doma nemáme jedinou stěnu bílou, ale možná by to chtělo změnu :-)

JTina
3.12.2012 21:15

Samolepky miluju :-) Mám teď koupené sladké motýlky :-) Byli tak úžasní že jsem neodolala a teď nevim uplně, kam s nima :-D Každopádně oživení to opravdu je...myslím, že třeba i na chodby je to opravdu skvělé. Článek v Mojí psychologii jsem četla také, protože já potřebuju chodbu ještě do Vánoc fakt vymalovat :-) tak hledám tipy a o víkendu se na to vrhám. Uhranula mi v tom článku z MP fotka obýváku s růžovou stěnou...ale tolik odvahy mít asi nebudu :-D

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz