Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Luxusní Vánoce s MON CHOCOLATIER

Luxusní Vánoce s MON CHOCOLATIER

18.11.2012 - andrea.gasparikova

Chcete si letošní Vánoce opravdu užít se všemi vůněmi, chutěmi a pohodou, které k nim patří, bez stresu a únavy? Přemýšlíte, kde na to vzít čas, který je v předvánoční době tím největším luxusem? Stačí jen změnit zaběhnuté stereotypy! Mistr cukrář Martin Pokorný z MON CHOCOLATIER nabízí možnost, jak si pochutnat na pravém, ručně vyrobeném vánočním cukroví z těch nejkvalitnějších a čerstvých ingrediencí. Vůně oříšků, vanilky, chuť nugátu, marcipánu a pistácií – to vše najdete ve speciálních balíčcích vánočního cukroví a pralinek od MON CHOCOLATIER.

Vánoční cukroví „LUXUS“ - Pro milovníky klasického českého vánočního cukroví.

Balíček cukroví „LUXUS“ je inspirován oblíbenými recepty našich babiček. Martin Pokorný je upekl s velikou péčí, a to z neošizených, nejkvalitnějších a především čerstvých surovin. Také proto si po vzoru našich babiček v létě sám připravil domácí marmeládu z malin, jahod a rybízu pro slepované pochoutky z lineckého těsta. Můžete se také těšit na křehké vanilkové rohlíčky a ořechy plněné jemným karamelovým krémem, ale i na tradiční pochoutky z mandlového nebo oříškového těsta.

Vánoční cukroví

Vánoční cukroví a pralinky „PREMIUM SELECTION“ – Cukroví a pralinky z receptů ze všech koutů světa pro opravdové gurmány

Pro milovníky světové kuchyně a gurmány, kteří rádi objevují něco nového, se Martin Pokorný nechal inspirovat novými trendy ve světové gastronomii. Sáhnul po oblíbených zahraničních receptech na vánoční cukroví a přináší je v nové podobě. „PREMIUM SELECTION“ je kolekce delikatesního domácího vánočního cukroví a exkluzivních ručně vyráběných čokoládových pralinek, které ozdobí Vaši slavnostní vánoční tabuli. Těšit se můžete na lahodné francouzské marcipánové cukroví, smyslné čokoládové kuličky z belgické čokolády a voňavé vánoční pralinky s netradiční  perníkovou příchutí. Protože k Vánocům neodmyslitelně patří zlatá barva, rozhodl se Martin Pokorný některé pralinky ozdobit pravým jedlým zlatem.

Vánoční cukroví

Vánoční cukroví a pralinky MON CHOCOLATIER pořídíte v následujících baleních:

  • LUXUS (1000g) – 499 Kč
  • PREMIUM SELECTION (750g) – 999 Kč
  • PREMIUM SELECTION (130g) – 179 Kč

Pralinky a vánoční cukroví MON CHOCOLATIER zakoupíte v pražském obchodním centru Nový Smíchov, OD Kotva nebo v brněnské Galerii Vaňkovka. Objednávat můžete i online na: www.monchocolatier.cz.

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

*/ ?>