Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Pro pejskaře: Ta nejmasitější svačinka pro vaše miláčky

Pro pejskaře: Ta nejmasitější svačinka pro vaše miláčky

24.10.2012 - MadlaJ

Brit Premium Sausages* jsou salámy s jedinečnou kombinací skutečných kousků masa a lehkého paté. Vysoký 95% obsah masa zajišťuje skvělou chuť a výbornou stravitelnost. Široká škála rozmanitých chutí nabízí příjemné zpestření psího jídelníčku a je vhodným doplňkem kompletní suché výživy. Neobsahuje sóju, geneticky modifikované organizmy ani konzervační látky.

Se záměrem oživit čtyřnohým parťákům menu v misce přichází výrobce krmiv Brit s novinkou toho nejmasitějšího charakteru. Brit Premium Sausage jsou salámky složené z 95% podílu masa v pěti různých variantách: Lamb & Rice, Chicken & Rice, Turkey & Rice, White fish & Potatoes a Sport formula. Salámy navíc obsahují celá drůbeží srdíčka, která voní, chutnají a prospívají. Receptury kladou důraz na hypoalergenní složení, díky bohatému obsahu živočišných proteinů podporují trávení a přispívají tak k lepšímu zažívání.

„Taková masová pochoutka je vhodná k míchání s granulemi,“ doporučuje Ing. Martin Kváš, odborník na výživu. Zároveň dodává, že maso může spravit chuť k jídlu u starých a nemocných psů. Díky měkké konzistenci jsou Brit Premium Sausages vhodné i pro psy v rekonvalescenci. Zkrátka je jisté, že žádný pes neodolá.

* Cena 800 g: 39,-Kč

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz