Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Než začnete jednat s důležitým klientem

Než začnete jednat s důležitým klientem

Redakce Babinet

Před každým jednáním s významným klientem je dobré být připravena. A významný podíl na získání důvěry tvoří také firemní pozornosti. Hodí se jak při seznamovacím jednání, tak na utvrzení vzájemných přátelských vztahů i jako pozornost za dobře odvedenou práci. Výběr firemních dárků bývá někdy oříškem. Jak být originální, nevtíravá a snadno zapamatovatelná?

Dnes vám představujeme firmu, která vám s touto prací může pomoci.

Společnost B&L Production, s.r.o., exkluzivní dovozce značek LEXON a AXESS je výhradním dovozcem reklamních a dárkových předmětů značek. Pokud se chcete odlišovat, darovat předměty s výrazným designem, které jsou zároveň praktické, kvalitní a funkční, pak tyto značky vystihují Váš styl. Když budeme o LEXONU a AXESSU mluvit v řeči čísel, jedná se o 11 let práce s 20 návrháři a každý rok 80 nových designů, stálé expozice ve 25 nejdůležitějších muzeích současného umění, 40 ocenění designu po celém světě a 3 miliony výrobků rozptýlených po všech kontinentech.

Další exkluzivitu společnost získala pro distribuci a prodej značkových vín TODOROFF firemním zákazníkům. Tyto sklepy jsou prvním a jediným boutiquovým vinařstvím v Bulharsku, což obnáší přísné sledování kvality a číslování limitovaných sérií. Vína TODOROFF byla jako jediná z bulharské produkce zařazena Asociací francouzských enologů do prestižního seznamu „1000 vín světa“.

Co dále můžete získat?

- propagační předměty včetně popisu logem dle přání klienta

- výrobu speciálních obalů

- návrh a realizaci tiskovin (vizitky, letáky, bloky, pozvánky, firemní periodika, atd.)

- světelnou reklamu (orientační systémy, prezentační tabule, neonové reklamy, atd.)

- pořádání firemních akcí (semináře, outdoorové akce, meetingy, prezentace, atd.) – zajímavé podmínky CORINTHIA TOWERS, ZÁBĚHLICKÝ ZÁMEČEK

- ve spolupráci s GOLF CLUB PLZEŇ – pořádání golfových turnajů

- přípravu firemní prezentace na výstavách a veletrzích

- pro menší a střední firmy tvorbu a realizaci speciálních plánů pro efektivní využití finančních prostředků na propagaci.

Zamyslete se tedy, jestli děláte vše pro získání vašich klientů a zda vám nemůže být některá firemní pozornost napomoci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz