Babinet.cz  /  Kam vyrazit  /  Zlínský kraj  /  Klobáskobraní oživí program Muzea řeznictví

Klobáskobraní oživí program Muzea řeznictví

5.10.2016 - redakce Babinet.cz

Soutěží o nejlepší klobásku a dalším bohatým programem ožije koncem října Muzeum řeznictví Valašské Meziříčí. Amatérští řezníci se zde utkají před očima návštěvníků o titul krále valašskomeziříčského Klobáskobraní, soutěž je určena všem fanouškům řeznického řemesla, na vítěze čeká sud piva a kýta z MP Krásno, partnera soutěže.

Bohatý program Klobáskobraní začíná už v 10 hodin. Hrát bude cimbálovka Bača, o rockový nářez se postarají Rockoví lišáci. Děti se mohou těšit na skákací hrady a program v muzeu. Na své si přijdou také gurmáni v připraveném gastrostanu a masné dobroty mohou návštěvnici zapít kvalitním pivem z regionálního minipivovaru Paličák. Akce potrvá do 16 hodin.

Klobáskobraní se koná na nádvoří před Muzeem řeznictví. Po celou slavnost bude přístupné také muzeum a jeho expozice, kde si návštěvníci mohou prohlédnout vystavené řeznické stroje nebo se zahřát u dobré klobásky a teplého nápoje v sále muzea.

KDE:  Muzeum řeznictví Valašské Meziříčí

KDY: 22.10.2016 od 10:00 do 16:00 hod

ZA KOLIK: zdarma

Více o akci najdete na www.muzeumreznictvi.cz

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další tipy

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz