Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte a získejte doplňky stravy na podporu imunity

Soutěžte a získejte doplňky stravy na podporu imunity

6.2.2024 - redakce Babinet.cz

Zima ještě neřekla poslední slovo. Ale s jejím blížícím se koncem je často na nule i zásobárna vitaminů a minerálů. Proto nečekejte, až vás skolí některá z viróz. Soutěžte s námi a získejte kvalitní doplňky stravy Naturevia, díky nimž doplníte svému tělu všechny potřebné látky a zocelíte svou imunitu.

Vše v jedné kapsli

Imunitní systém je komplexní a potřebuje spoustu látek, aby fungoval správně. Nejdůležitějším minerálem je zinek a z vitaminů pak céčko a déčko. Oba zmíněné vitaminy jsou nezbytné pro život a mají v těle mnoho důležitých funkcí. Budou-li vám dlouhodobě chybět, budete častěji nemocní a unavení. Proto byste na ně měli myslet a svému tělu je pravidelně dodávat. Bohatým zdrojem céčka jsou třeba šípky či rakytník. V  případě déčka a zinku byste pak měli sáhnout po doplňcích stravy. Než abyste ale řešili každou jednotlivou látku zvlášť, vyberte si přípravek, který obsahuje vše potřebné. Takovým je doplněk stravy Naturevia ImunoHelp, jenž obsahuje extra silnou dávku vitaminů C a D3, organicky vázaného zinku a také přírodní extrakty z rakytníku, šípku a echinacey. Právě tato unikátní směs přispěje k udržení zdraví horních dýchacích cest a podpoří vaší imunitu, což zvláště v době respiračních infekcí oceníte. Navíc stačí jen jedna kapsle denně.

Nezapomínejte na omegu

Ovšem kromě vitaminů a minerálů odborníci doporučují v rámci prevence užívat také omega 3 nenasycené mastné kyseliny. I ty jsou totiž nezbytné pro organismus a mají na něj komplexní vliv. Podporují zdravé srdce, ale i správnou činnost mozku a očí. Prokázán byl také jejich pozitivní účinek na duševní vitalitu, snížení hladiny triglyceridů v krvi či udržení normálního krevního tlaku. Jenže organismus si je neumí sám vyrobit, a proto mu je musíte dodávat. Pomoci nám může doplněk stravy Naturevia Omega 3 One-a-Day, který patří k nejsilnějším na trhu. Jedna jeho kapsle, jež plně pokryje potřebnou denní dávku, obsahuje minimálně 700 mg omega-3 mastných kyselin. Je to 2x více oproti běžným přípravkům s rybím olejem. Lepší vzpruhu pro dobrou kondici byste hledali jen těžko.

Co můžete vyhrát:

Soutěžte s námi a vyhrajte jeden ze tří balíčků s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje ImunoHelp a Oega 3 One-A-Day. Hodnota 1 výhry je cca 450 Kč.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz