Babinet.cz  /  Magazín  /  Testujeme  /  Chcete mít čistou, zářivou a voňavou domácnost? Testujte s námi čistící přípravky Frosch

Chcete mít čistou, zářivou a voňavou domácnost? Testujte s námi čistící přípravky Frosch

6.2.2024 - redakce Babinet.cz

Výzva k testování je ukončena. Testovat budou paní Miroslava Chovanová z Hořesedel, paní Petra Pošmurová z Mariánských Lázní, paní Lenka Hudečková z Toužimi, paní Eliška Sládková z Plzně a paní Daniela Petrtýlová z Prahy. Všem pisatelům děkujeme za zájem! Věříme, že se na vás štěstí usměje v dalších testováních!

V následujících týdnech nastane doba pro jarní úklid našich domácností a tak bude potřeba odhodlat se k většímu uklízení. Pokud k němu přistoupíte efektivně, ušetříte spoustu času. Stačí zvolit správný postup a zapojit do procesu i kvalitní přípravky, které dnešní trh nabízí.

Vaši domácnost poklidíte jedna dvě, když sáhnete po speciálních přípravcích na čištění podlah, kuchyně či koupelny nebo zvolíte některý z univerzálních přípravků. To vše nabízí značka Frosch, která je již přes 30 let průkopnickou značkou na poli ekologie. Čisticí i pečující prostředky s logem zelené žabičky jsou šetrné k pokožce i životnímu prostředí. Ve své dlouholeté historii Frosch neustále zdokonaluje vývoj a výrobu čisticích a pečujících prostředků s ohledem na ekologii a stává se lídrem mnoha environmentálních projektů přesahujících mnohdy hranice daného průmyslu. Výrobky značky Frosch jsou v průběhu celého životního cyklu prokazatelně ohleduplnější nejen k životnímu prostředí, ale i ke zdraví spotřebitele. Ekologický přístup dokládají i získané certifikáty jako např. EMAS, Green Brands, Eco label a jiné.

Hledáme 5 testerů, kteří by rádi ve svých domácnostech vyzkoušeli přípravky značky Frosch! Je pro vás pripraveno několik pomocníků na úklid - Frosch Čistič vodního kamene s malinovým octem, Frosch Čistič na dřevo, Frosch čistič na kuchyně s přírodní sodou, Frosch tekutý písek citron a Univerzální octový čistič. Napište nám do 10.2. 24 na info@babinet.cz. Jediné, co po vás budeme po otestování chtít, je napsat nám, jak se vám s těmito pomocníky uklízelo a jak jste byli s výsledkem spokojeni. O vaše recenze se pak podělíme s ostatními čtenáři!

Skvělým pomocníkem pro vaše koupelny i kuchyně je ♥Frosch Čistič vodního kamene s malinovým octem s praktickým rozprašovačem. Zbaví vaši koupelnu i kuchyni usazeného vodního kamene a dalších nečistot díky síle koncentrovaného malinového octa. ♥Frosch Čistič na dřevo poskytuje dřevěným povrchům potřebnou ochranu i péči. Ať ho použijete zředěný s vodou jako čistič nebo v původní koncentraci jako pečující produkt, nezklame vaše očekávání. Obnoví sytost barev a zanechá na povrchu lesklý finiš. Složení čističe na dřevo Frosch je založeno výhradně na rostlinných složkách včetně přírodní pryskyřice, na rozdíl od běžně používaných syntetických pryskyřic. Přírodní složení čističe však neubírá na jeho účinnosti – poradí si i se skvrnami od červeného vína, kávy nebo pastelky. Kromě čisticích vlastností, dodá Frosch dřevěným povrchům i potřebnou ochranu, jsou tak odolnější proti vodě a nečistotám. Navíc podporuje přirozenou výměnu vláhy mezi ovzduším a dřevěnou plochou, což udržuje povrch vyživený, hydratovaný a pružný, a zabraňuje tak vzniku prasklin a vysušování dřeva. Jakmile se objeví prasklina, pronikají dovnitř nečistoty, a tak vznikají nenapravitelné škody. Čistič lze používat i jako intenzivní ošetření drobných ploch – stačí ho použít v nezředěné formě přímo na místo, které potřebujete ošetřit. Odolné skvrny mizí, drobné škrábance se zacelují. To vše zahaleno do jemné, přírodní vůně. ♥Frosch čistič na kuchyně s přírodní sodou důkladně čistí a odstraňuje odolné nečistoty a zaschlou mastnotu v kuchyni a ze všech omyvatelných povrchů v domácnosti. Díky obsahu přírodní sody je vhodný na použití v kuchyni a v blízkosti potravin. ♥Frosch tekutý písek citrón funguje díky svému vysoce účinnému složení, které obsahuje mramorovou mouku a účinnou jedlou sodu odstraňující mastnotu. Odstraňuje připálené zbytky jídla a odolné staré nečistoty ze všech sporáků, včetně plynových, elektrických a sklokeramických varných desek. Ideální je také na digestoře, hrnce, pánve, pekáče, grily a grily a dodává jim zářivý lesk. Ekologický pomocník, který si hravě poradí s vodním kamenem, zaschlými skvrnami od mýdla a dalšími nečistotami? ♥Univerzální octový čistič, jenž se stane nepostradatelným přípravkem do domácnosti. Obzvláště velkou službu vám udělá v koupelně a kuchyni. Můžete se spolehnout, že zajistí perfektní čistotu, brilantní lesk i účinné pohlcení pachů. Výhody univerzálního čističe jsou šetrnost k přírodě, jedná se o veganský přípravek a neobsahuje mikroplasty.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Martinka10
7.2.2024 02:07

Všechny přípravky s žabičkou mám moc ráda...

absticek
7.2.2024 07:32

ráda otestuji :)

vinoteka
7.2.2024 07:53

Přípravky Frosch jsou super,jsou ekologické,neničí mě pokožku rukou a skvěle fungují.Používám již delší dobu a mám jen dobré zkušenosti,ráda otestuji a pošlu komentář.

Božička
7.2.2024 08:14

Přípravky Frosch mám ráda. Používám je už delší čas a všem je doporučuji.

catine
7.2.2024 08:19

Ráda bych otestovala.

magic11
7.2.2024 08:54

Frosch mám ráda, pravidelně používám čistič na wc s malinovou vůní - vůně vydrží dlouho a octový čistič pěkně čistí. Ještě mám zkušenost s jemným pískem na nádobí, tady bych jen ocenila menší balení, moc ho nepoužívám a láhev je opravdu velká. Ostatní přípravky ráda vyzkouším.

zuzuko
7.2.2024 10:03

přípravky jsou ekologické, už se je chystám delší dobu vyzkoušet, tak se mi třeba zadaří tady. děkuji.

alenab
7.2.2024 10:20

ráda bych vyzkoušela tyto ekologické přípravky. bylo by to super

mirekb
7.2.2024 10:25

i chlapi uklízí domácnost a zajímají se o ekologii rád bych testoval.

1Hanka
7.2.2024 12:51

Zajímám se o ekologické novinky a přípravky ♥Frosch moc ráda u nás doma vyzkouším.

kočina
7.2.2024 13:37

Zajímám se o ekologii a ráda otestuji

konatovka
7.2.2024 14:04

Této značce velice věřím, protože chrání životní prostředí, nedráždí pokožku, dokonale čistí vše co je v prostředcích deklarováno. Velice rád tuto značku použije i manžel, protože jeho hobby je uklízení.

belusova
7.2.2024 14:09

FROSCH - mám jich vyzkousených spoustu...a vzdy se spokojeností...takze, ráda otestuji dalsí z jejich rad...

DobroslavaII
7.2.2024 15:37

Blíží se jaro a velikonoční úklid. Ráda bych vyzkoušela Frosch Čistič na dřevo, Mám po prarodičích 100 let starou skříň z třešňového dřeva, je krásná a nesmírně praktická, utírám z ní prach jenom nasucho, protože se bojím použít něco chemického, abych ji nepoškodila. Ale kolem úchytek by potřebovala důkladnější vyčištění a taky, jak jsem četla i ochranu.

SATYRA
7.2.2024 16:42

Je to pravda jaro už skoro tuka na dveře ,takže rada bych vyzkoušela kvalitní přípravky a úklizeno bude raz dva.Snad se zadaři

jajsem
7.2.2024 17:36

čistota půl života, rád budu testovat, čistota je moje vášeň

kotrlovaeli
7.2.2024 20:43

Rada otestuji

Don
8.2.2024 19:24

Žena mě bude nutit zapojit se do jarního úklidu, tak bych si to mohl zpestřit testováním úklidových pomocníků

jirina.haskova
9.2.2024 07:50

jarní uklid s testostovaním přípravku Frosch

cibulinecka@centrum.cz
9.2.2024 12:44

Na jarní úklid bych je ráda otestovala.Jsou to vynikající prostředky

Lenig
24.2.2024 09:55

Dobrý den, ráda jsem otestovala produkty Frosch a musím říci, že se všemi jsem maximálně spokojena. Na jarní úklid jako když je najdu. Koupelna jen září, v kuchyni také vše svítí a podlahy se lesknou. Jsem velice spokojena.

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz