Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte balíček na posílení imunity celé rodiny

Vyhrajte balíček na posílení imunity celé rodiny

26.1.2024 - redakce Babinet.cz

Co dát dětem v tomto náročném období plném zimy, rýmiček a kašílků? Vyzkoušejte novinku – Supradyn Immune KIDS – vitaminy a minerály pro podporu imunity v chutné a hravé formě! Jde o chutné želé gummies se třemi příchutěmi a to jahoda, pomeranč a papája. Barvu vitamíny získávají z ovocných a zeleninových koncentrátů a celý produkt má přírodní složení. Chuť, kterou si vaše děti jednoduše zamilují. Tento produkt má složení zaměřené na doplnění vitamínu a minerálů, které jsou oceňovány v podpoře imunity. Základem je pak silná trojkombinace vitamínu C, D a zinku.  Již 2 bonbony denně přispívají k normálnímu fungování imunity a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Silná trojka, když to venku fouká! Doporučuje se užívat preventivně celou zimu.

Součástí balíčku je i balíček tablet Supradyn CoQ10 energy. Každá tableta obsahuje 13 vitamínů, včetně vitamínu C a vitamínů skupiny B, které přispívají k normálnímu energetickému metabolismu. Celkem 9 minerálů včetně zinku a železa napomáhá kognitivním funkcím a koenzym Q10 je důležitý při produkci energie. Jde tedy o kombinaci vitamínů a minerálů, včetně vitamínu C, B zinku, železa, koenzymu Q10 a dalších, díky kterým můžete zůstat aktivní.

Více informací o produktech a inspiraci, jak pečovat o imunitu a podporovat svou energii naleznete na www.supradyn.cz

Hraje se o 3 balíčky!

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz