Babinet.cz  /  Magazín  /  Testujeme  /  Novinka z Valašska se uchází o vaší přízeň: Testujte s námi smetanový jogurt MARLENKA ve dvou příchutích

Novinka z Valašska se uchází o vaší přízeň: Testujte s námi smetanový jogurt MARLENKA ve dvou příchutích

29.11.2023 - redakce Babinet.cz

Výzva k testování je ukončena. Testovat budou paní Vlaďka Tovarová z Mukařova, pan Robert Rušar z Liteně, paní Gabriela Vinklátová z Prahy, paní Patricie Lexová z Brandýsa nad Labem, pan Jiří Průša z Dolan nad Vltavou, paní Věra Studeničová ze Semic, paní Dana Nováková, pan I.Hospes z Neratovic, paní Monika Švandrlíková z Prahy a paní Ivana Hublíková. Všem pisatelům děkujeme za zájem! Věříme, že se na vás štěstí usměje v dalších testováních!

Spojí-li se lahodný smetanový jogurt z Valašska a legendární medový dort Marlenka z podhůří Beskyd, vznikne něco jedinečného - poctivý jogurt s chutí medového těsta a pražených oříšků. Díky tomu vám přinese potěšení a unikátní zážitek na každé lžičce. Smetanový jogurt z Valašska s příchutí Marlenky se vyrábí ve dvou variantách - klasické nebo s kakaem. Základ je však stejný - kvalitní smetana, kterou odebírá Mlékárna Valašské Meziříčí od moravských farmářů a nezaměnitelná chuť medového dortu od Marlenky. 

Chuť medových dortů Marlenka si podmanila doslova celý svět. Majitel společnosti byl oceněn prezidentem České republiky medailí Za zásluhy I. stupně. Cestu si našla až do Mlékárny Valašské Meziříčí, kde se po měsících testování spojila kvalita obou výrobků a jejich dokonalé chutě. „Díky tomu si je budou moci příznivci obou výrobků řádně vychutnat. Snoubí v sobě tradici, poctivost  a mistrovské umění každého z obou řemesel. Neobsahují žádné umělé konzervanty a barviva,“ uvádí Zuzana Pavelková, Marketing Manager Mlékárny Valašské Meziříčí.

„Vývoj výrobků trval více než rok a cílem bylo dosáhnout toho, aby se chuť jogurtu co nejvěrněji podobala nezaměnitelné chuti medového dortu Marlenka. To se, myslím,  nakonec podařilo i proto, že do příchuťové složky jogurtu jsou přidány přímo drobečky z těchto dortů.  Věříme, že spojení chutí obou výrobků přinese našim zákazníkům nepopsatelný chuťový zážitek,“ uvádí Zdeněk Bukovjan, Sales & Marketing Manager Mlékárny Valašské Meziříčí.

Smetanový jogurt z Valašska MARLENKA klasická a Smetanový jogurt z Valašska MARLENKA s kakaem jsou smetanové jogurty Mlékárny Valašské Meziříčí s obsahem 8 % tuku. Jsou vyrobeny z mléka nejvyšší jakosti, které má certifikaci Q CZ. Jedná se o režim jakosti, který splňuje vyšší kvalitativní parametry, než jsou stanoveny evropskou legislativou. Dosažení této kvality je zapotřebí důsledná hygiena, kvalitní krmivo, výživa, zdraví a životní podmínky zvířat na farmách. Jedná se výrobky jemné chutě vhodné pro přímou konzumaci. Obsahují jogurtové bakterie. Cena výrobků je 21,90 Kč. Produkty lze zakoupit na nezávislém trhu, v podnikových prodejnách Mlékárny Valašské Meziříčí a MARLENKA international, s.r.o., v síti COOP, Globus a Billa.

Hledáme 10 testétů, kteří by se svojí rodinou ochutnali tuto novinku! Napište nám do 1.12. 23 na info@babinet.cz. Jediné, co po vás budeme po otestování chtít, je napsat nám, jak vám tento výrobek chutnal a o vaše chuťové zážitky se pak podělíme s ostatními čtenáři!

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

zarli
30.11.2023 09:13

Vaše výrobky jsou vynikající, ráda je kupuji a na tuto novinku se moc těším.

1Hanka
30.11.2023 18:41

Jogurty i marlenku máme rádi a tahle kombinace je opravdu lákavá. Takže ráda otestuji :)

elvis55
1.12.2023 17:14

Oba výrobky jsem s dětmi ochutnala a jsou velmi dobré chutově dobře vyladěné

andreacool
1.12.2023 18:42

Odeslán email ohledně testování těchto novinek . Kdyby to vyšlo, budeme se těšit.

elvis55
1.12.2023 19:42

Obě dvě chutě jsem vyzkoušela a jsou opravdu velice dobré-lahodná chut

zemenka
2.12.2023 12:56

Miluji jogurty,stejně tak moje vnoučata. Určitě bychom rádi ochutnaly nové neznámé chutě.

cibulinecka@centrum.cz
5.12.2023 21:46

Oba jogurty mám vyzkoušené a zaujala mě lahodná chuť.Opravdu

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz