Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vánoce jak malované: Soutěžte o kreativní dárek značky Pilot v hodnotě 500 Kč

Vánoce jak malované: Soutěžte o kreativní dárek značky Pilot v hodnotě 500 Kč

30.10.2023 - redakce Babinet.cz

Vánoce, Vánoce přicházejí… a japonská značka Pilot vám pomůže udělat z nich svátky jak malované! Soutěžte s námi odneste si krásné dárky pro vánoční tvoření.

Schraňujete prověřené recepty a chcete je mít přehledně uspořádané a krásně sepsané? Povolejte do služby gelový roller Pilot G-2, který krásně klouže po papíře a k dostání je v zářivých, metalických i vánočních barvách. Rollery využijete i při psaní jmenovek na dárky nebo sváteční tabuli.

Při popisování jedlých dárků nebo tvoření dekorací se hodí Pilot Pintor. Díky ultrakrycí síle pigmentového inkoustu s akrylovou složkou drží na řadě povrchů, takže jedlé či tekuté dárky ve sklenicích a různých dózách či krabičkách můžete popsat a pomalovat bez obav, že se popisek rozmaže nebo zmizí. 

A už znáte šikovné DIY sady? S vánoční Sadou Pilot Pintor s adventním kalendářem vytvoříte správnou sváteční atmosféru. Obsahuje 24 krabiček různých tvarů, šablony s vánočními motivy a šňůrku pro zavěšení. Nechybí ani popisovače Pilot Pintor ve vánočních barvách – zelené, zlaté a bílé. Pusťte se do výroby, hned dvojí radost je zaručena: neokoukaný kalendář s drobnými dárečky udělá radost obdarovanému a vás potěší už samotné kreativní tvoření. Více na www.pilotpen.cz.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás vyhrají kreativní dárek značky Pilot v hodnotě 500 Kč!

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Jaroslav Jiruška - Nové Město nad Metují, Kristyna Hrabalová - Říčany, Ivana Horová - Litoměřice

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip