Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Manikúra pro léto 2023: Jaké nehty letos budou nejvíce trendy?

Manikúra pro léto 2023: Jaké nehty letos budou nejvíce trendy?

30.5.2023 - redakce Babinet.cz

Teplé počasí je konečně tady, a tak nastal čas upustit od lehce fádní manikúry a popustit uzdu své fantazii. Letos se totiž budou nosit veselé barvy, originální motivy i nevšední efekty. Aneb jaká manikúra bude během léta 2023 nejvíce trendy?

Všechny podoby francouzské manikúry

Trendem číslo jedna bude letos, podobně jako i v předchozích letech, barevná francouzská manikúra. Trend, který vyměnil klasický bílý proužek za barevné provedení, se nosil již vloni a letos bude opět velice populární. 

Nahradit bílou linku navíc nemusíte pouze barevným pruhem, ale například také drobným nápisem či květinovým motivem. Ten se hodí zejména na delší nehty, aby mohl dostatečně vyniknout. 

foto / Freepik

Denim nehty

O tom, že denim ovládne rok 2023, není pochyb. A tak není divu, že letos nebudou žádnou výjimkou ani nehty v denim stylu. Tedy nehty nalakované šedo-modrým lakem na nehty, jenž vytvoří denim efekt. Podobná manikúra se perfektně hodí k all denim outfitům, ale slušet jí to bude také s bílými, béžovými či krémovými modely. Navíc se jedná o trend, který není nikterak výrazný, a přesto působí stylově a originálně

Perleťová manikúra

Ačkoliv by se mohlo zdát, že perleťová manikúra se hodí spíše pro slavnostní vánoční atmosféru, opak je pravdou. Letos v létě bude představovat další žhavý trend, který stojí za vaši pozornost. Nejenže v kombinaci s opálenou pokožkou a slunečními paprsky vypadá naprosto perfektně, ale ještě navíc díky tomu, že neustále mění barvu v závislosti na úhlu pohledu, se vám nikdy neokouká! Pokud tedy nejsou barevné nehty nic pro vás, tento trend si jistě zamilujete. 

Nestárnoucí květiny a geometrické vzory

Co by to bylo za léto bez květinových motivů. Květinový design nehtů se na scéně drží již řadu let, takže pokud ho zvolíte, vždy budete mít jistotu, že jste udělala správně. To stejné platí o nejrůznějších geometrických vzorech. Ať už upřednostníte pruhy či trojúhelníky, trendy bude letos všechno.

Letní ombré nehty

Zatímco dříve si ombré nehty nechávaly dělat zejména nevěsty na svatbu, poslední dobou se tento trend rozmohl i na běžné nošení. Je jen na vás, zda v rámci této stínované manikúry zvolíte hned dvě výrazné barvy, nebo se budete držet lehce při zemi a dáte přednost pouze jedné pestřejší barvě a jedné přirozenější. Obecně však letos budou dominovat syté odstíny a výrazné tóny. Nude barev si tento rok příliš neužijeme.  

napsala Dana Klementová

Zdroj: https://www.cosmopolitan.com/style-beauty/beauty/g43498345/summer-2023-nail-trends/ 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip